Харчування українських військових
Харчування українських військових Facebook / Петро Порошенко

Суд зупинив перехід армії на нову систему харчування – Міноборони вже готує оскарження

  Читайте по-русски
  У Міноборони наголошують, що зупинення дії наказу тягне за собою низку наслідків

  Окружний адміністративний суд міста Києва визнав недійсним наказ Міністерства оборони, який передбачає перехід Збройних сил України (ЗСУ) на нову систему харчування. Про це повідомляє пресс-служба суду.

  Рішення суду зупиняє дію наказу про перехід військових частин ЗСУ на систему продовольчого забезпечення за каталогом 2019 року.

  Міноборони обурене такими діями і збираються це рішення оскаржувати. Відповідну заяву оприлюднено на сайті МОУ.

  "Призупинення дії наказу тягне за собою ряд наслідків, зокрема, стагнацію розвитку якості та рівня харчування особового складу, подальші можливості корупційних проявів у системі харчування ЗСУ, повернення до застарілих та неефективних підходів продовольчого забезпечення і ряду інших негативних факторів", – йдеться у повідомленні Міноборони.

  "Міністерство оборони України в установленому порядку оскаржить зазначену ухвалу та в подальшому відстоюватиме інтереси Збройних сил у судових інстанціях", – йдеться у заяві.

  Як повідомляв 5.UA, Збройні сили України розпочали перехід на нову систему харчування за каталогом у 2018 році. Так, набір продуктів збільшено з 30 до 400 одиниць, а рівень і якість харчування військовослужбовців значно поліпшився. Станом на липень 50% військовослужбовців ЗСУ перейшли на нову систему харчування за каталогом. Переведення 100% особового складу ЗСУ на цю систему планується до кінця 2019 року. Зазначалося, що західна військово-морська база ВМС ЗС України повністю перейшла на нову систему харчування, згідно якої військова частина закуповує продовольство.

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  Що їдять та чим запивають українські військові: ЗСУ показали нове меню – ФОТО

  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /

  Попередній матеріал
  У "Слузі народу" бачать на посаді міністра замість Супрун власника мережі "Борис" – подробиці
  Наступний матеріал
  "Рускій мір" в дії: у Москві на акції за вільні вибори схопили вже понад 560 осіб
  Loading...