Facebook / Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ

Цього року півсотні частин ЗСУ переведуть на систему харчування "за каталогом"

У військових частинах з'являться штатні кухарі та обслуга, а їжу обиратимуть самі бійці – із запропонованого місткого списку

50 військових частин Збройних сил України цього року планують перевести на нову систему харчування – це так звана система "за каталогом". Вона передбачає, що військовослужбовці матимуть можливість обирати продукти з переліку, який нині містить 355 найменувань продукції нагадує "5 канал". 

Нині в Україні за таким методом харчуються 23 частини. Нововведення запровадили ще у 2017 році. Згідно зі змінами, у військових частинах з'являться штатні кухарі та обслуга. До цього такі функції виконували на контрактних умовах з Міноборони працівники цивільних закладів.

"Була повна залежність від цих компаній, що надавали послуги. Командир частини не міг впливати на ситуацію, якщо послуги були неякісні. Відсутність кухарів призводила до того, що у масштабах ЗСУ це було загрозою, якщо якась ситуація виникла, а частині треба виконувати завдання за межами пункту дислокації, то без штатних кухарів частина не змогла б виконувати ці завдання", – пояснює начальник Центрального управління продовольчого забезпечення ЗСУ Микола Куклюк.

Таким чином українські Збройні Сили роблять ще один крок ближче до стандартів країн НАТО, кажуть армійці.

Дивіться також фотогалерею за темою

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Радують душу": сотні лебедів здивували мешканців Дніпропетровщини
Наступний матеріал
"Додому три години їдуть": через капремонт доріг у Києві водії стоять у заторах