Харчування українських військових
Харчування українських військових Facebook / Петро Порошенко

"Одна з найпрактичніших реформ в армії": Чмут пояснив, кому вигідно скасувати нову систему харчування Міноборони

Читайте по-русски
Солдати, які харчуються за новою системою, оцінюють її позитивно

Фірми-монополісти, які надавали неякісні послуги та продукцію в МОУ, намагаються повернути своє становище. Про це в ефірі "5 каналу" розповів Тарас Чмут – голова правління ГО "Український мілітарний центр".

"Це як із формою, бронежилетами, іншими галузями, де раніше були монополісти, де заробляли компанії немалі кошти на цьому, постачаючи армії неякісні товари, надаючи неякісні послуги. І з переходом на нову систему вони стали поза грою і зрозуміло, що хочуть повернутися якось туди. Спроби були неодноразово і стосовно речового забезпечення, і стосовно засобів захисту", – пояснив Тарас Чмут.

Він наголосив, що солдати, які харчуються за новою системою, оцінюють її позитивно.

"В тих частинах, які перейшли на каталог, усі військові задоволені зміною і цією реформою. Це одна з найпрактичніших реформ, які охопили армію і дійшли до кожного солдата. Цього року мала перейти решта частин. Сподіваюся, що до кінця року і перейдуть", – зазначив Чмут.

Нагадаємо, Міністерство оборони оскаржує рішення призупинити перехід військових частин на систему продовольчого забезпечення за каталогами. 

Кілька днів тому Окружний адміністративний суд Києва скасував наказ оборонного відомства щодо реформування харчування військовослужбовців відповідно до стандартів НАТО.

Як повідомляв 5.UA, Збройні сили України розпочали перехід на нову систему харчування за каталогом у 2018 році. Набір продуктів було збільшено з 30 до 400 одиниць, а рівень і якість харчування військовослужбовців значно поліпшився. Станом на липень 50% військовослужбовців ЗСУ перейшли на нову систему харчування за каталогом. Переведення 100% особового складу ЗСУ на цю систему планується до кінця 2019 року. Зазначалося, що західна військово-морська база ВМС ЗС України повністю перейшла на нову систему харчування, згідно з якою військова частина сама закуповує продовольство.

Попередній матеріал
На Дніпропетровщині ДБР проводить обшуки у відділах Нацполіції – подробиці
Наступний матеріал
Відтепер усі поради Супрун можна знайти на одному сайті
Loading...

Марші, переправи та маскування: в зоні ООС відбулися масштабні навчання

"Сьогодні скасуємо парад, завтра забудемо про війну і не помітимо, як підпишемо капітуляцію" – ветеран АТО

Почесне звання: 36-ій окремій бригаді морської піхоти присвоєно ім'я контр-адмірала Білинського

"Робитимемо все, щоб не допустити інформаційного реваншу" – керівник радіостанції "Армія FM"

Міноборони не зможе купувати каски й бронежилети через обшуки – Бірюков

Наша армія здатна на рівних протистояти будь-якому ворогу: Муженко подякував генералам, офіцерам та солдатам за співпрацю