YouTube

Міноборони не зможе купувати каски й бронежилети через обшуки – Бірюков

  Читайте по-русски
  Волонтер наголосив, що кілька тижнів форму видаватимуть зі складів

  Волонтер і громадський діяч Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook повідомив, що від сьогодні Міністерство оборони не має права купувати або приймати на склади жодного елемента речового забезпечення, оскільки слідчі Державного бюро розслідувань під час обшуків вилучили оригінали всієї робочої документації.

  "Слідчі ДБР закінчили обшуки в Головному управлінні розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних сил України сьогодні вранці. Ні, вони не знайшли грошей або золота-срібла. Ні, вони не знайшли жодних компроматів. А вони й не шукали. Слідчі ДБР вилучили оригінали всієї робочої документації, всіх технічних умов (ТУ), всі зразки-еталони, на підставі яких проводиться контроль якості, всі комп'ютери з документацією на розробку", – йдеться в тексті повідомлення.

  Він додав, що від сьогодні Міністерство оборони не має права купувати або приймати на склади жодного елемента речового забезпечення.

  Бірюков наголосив, що кілька тижнів видача форми буде йти зі складів.

  "І ще один момент. Дехто Портнов написав вчора про те, що це його "привіт Порошенку". Цікавий привіт – вилучення комп'ютерів з усіма матеріалами науково-дослідної роботи. Далі ці всі комп'ютери ... де ... а матеріали ... Росія? За один місяць ми відкинуті на 15 років назад, і знову нашу армію готують до капітуляції", – підсумував Бірюков.

  Напередодні ДБР провело близько 40 обшуків у справі про закупівлю майна для Збройних сил за завищеними цінами. Слідчі дії тривали за місцем проживання посадовців Міністерства оборони та приватних комерційних фірм. Оперативники встановили, що було закуплено 20 тис. бронежилетів, які прострілюються, 100 тис. комплектів військової форми, яка не відповідає технічним вимогам, та 300 неякісних наметів. Крім того, закупили неякісні спальні мішки, рюкзаки та чохли на балістичні шоломи. Під час обшуків силовики вилучили 11 тис. бронежилетів і документи. Сума збитків державі може сягати 100 млн грн. Підозру поки що нікому не оголошували.

  Попередній матеріал
  "До влади в Україні приходять дальтоніки, які не розрізняють кольори", – Геращенко Разумкову щодо ПАРЄ
  Наступний матеріал
  Окупанти відійшли від пішохідного мосту у Станиці Луганській – штаб ООС
  Loading...

  Виплати учасникам ООС планували збільшити ще раз упродовж року: Бірюков порахував, скільки йде з бюджету

  Бірюков про виборчу кампанію Зеленського: "Не полишає відчуття якоїсь ірраціональності того, що відбувається"

  Бірюков пояснив, чому Луганщина і Донеччина підтримали Бойка попри 5 років війни

  "Робота ведеться на кінцевий результат": Бірюков розповів про стратегію Порошенка перед другим туром

  "Інформаційний день" на "5 каналі": інтерв'ю з Юрієм Бірюковим та Андрієм Тетеруком – відео

  Вибори-2019: ексклюзивне інтерв'ю Юрія Гримчака та Ірини Луценко на "5 каналі" – відео