YouTube

Бірюков про виборчу кампанію Зеленського: "Не полишає відчуття якоїсь ірраціональності того, що відбувається"

  Читайте по-русски
  Бірюков нагадав, що Зеленський досі не назвав, кого він пропонує на посади міністра оборони та міністра закордонних справ, хоч питання нагальне, бо в Україні 5-й рік іде війна

  В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" радник Президента України, радник міністра оборони України Юрій Бірюков прокоментував дії кандидата у президенти Володимира Зеленського та його "програму".

  "Увесь останній тиждень мене не полишає відчуття якоїсь ірраціональності того, що відбувається. Ну от не складається картинка, реально не складається. Ок, припустимо ти там весь такий молодий і просунутий, Коломойський, то-се, запропонували розіграти карту "Слуги народу", відтягнути голоси частини електорату. Те, що ні Зеленський, ні хто-небудь "серйозний" не планував перемогу коміка – це ось як раз зрозуміло. На хайпі вискочили, на хайпі летіли, нічого не обіцяли і не розповідали, кожен сам собі щось придумував і вийшов такий ось багатовекторно-багатополярний кандидат, який без аналізу і роздумів нібито влаштовує всіх. Ок – це я розумію", – написав Бірюков.

  Радник міністра оборон також прокоментував допис уже колишнього кандидата у Президенти Анатолія Гриценка, який зустрівся із Зеленським. 

  "Тепер дивимося на Гриценко, який позиціонує себе патріотичним і розсудливим, досвідченим і це все. Гриценко йде до кандидата на пост президента воюючою країни. Країни, яка вистояла завдяки чуду, завзятості, жертвам, волонтерам, армії, роботі міністрів оборони (захист) і закордонних справ (міжнародна коаліція). Останні два – чиста відповідальність Верховного Головнокомандувача і Президента. Так що, готовий хлопець (про Зеленського – ред.)? Здається ні...Так що, кандидатури очільників Міноборони і МЗС є? Здається ні... Ок, я чекаю поява команди і тоді проголосую за. Ау !!! Здоровий глузд!!! Де ти?" – пише Бірюков.

  "На кордоні з Україною варто кілька десятки тисяч регулярних військ РФ. У Чорному та Азовському морях стоять десятки кораблів флоту РФ. У Зеленського немає навіть натяку на програму по армії (за чутками його зараз консультує плеяда "військових експертів", типу Цві Арієлі, Каліна Димитрова і Святослава Стеценко – можете собі уявити) і немає кандидатур, які не спричинили б вибух обурення в армії. І такий ще маленький нюанс: міністра оборони України ще і ВР повинна затвердити, так. Ось всі ці люди пишуть це все всерйоз?" – ставить запитання радник міністра оборони і додає, що саме тому його не полишає почуття ірреальності того, що відбувається. 

  Як повідомляв 5.UA, 5 квітня після здачі аналізів на відсутність у крові нарковмісних препаратів Зеленський у своєму Facebook двічі викладав результати досліджень. Перший раз – ті, де датою взяття біологічного матеріалу значилося 2 квітня, а через деякий час документ без жодних коментарів був замінений на такий самий, але з датою 5 квітня та іншим підписом. Зеленський про це сказав, що "стався казус". Згодом лабораторія медичного центру "Євролаб" вибачилася перед Зеленським за "помилку оператора відділу пробопідготовки та сортування матеріалу", що сталася через "хвилювання співробітника". До того неабияку зацікавленість ЗМІ викликав чоловік, що брав кров у Зеленського – масажист клініки "ЄвроЛаб", спеціаліст з підбору устілок, фельдшер, колишній учасник українського кулінарного шоу "Майстер Шеф" Владислав Кірякулов, який також знімався у серіалі "Свати".

  Попередній матеріал
  Українська тенісистка Снігур виборола перемогу на турнірі ITF в Японії
  Наступний матеріал
  "Велика сімка" закликала Росію відпустити українських військовополонених моряків – комюніке
  Loading...