Актриса Ірма Вітовська
Актриса Ірма Вітовська 5 канал

Ірма Вітовська про Зеленського: "Цей експеримент може нам коштувати не те що незалежності, а життя"

Читайте по-русски
Хочу почути на дебатах особистісну позицію Володимира Зеленського, наголосила актриса

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" актриса Ірма Вітовська розповіла, які має побоювання перед другим туром виборів. 

"От, власне, чого я дуже боюся, – щоб українська держава не завалилася. І те, що ми не між Німеччиною та Францією, цей експеримент може нам коштувати не те що незалежності, а життя. Я думаю, що так. Можливо, ні. Можливо і справді команда є. Але все це можливо. Я хочу почути на дебатах особистісну позицію Володимира Зеленського. Не його, як кандидата в президенти, не його як популярного актора, не його як медійну зірку, а конкретно витягнути Володимира Зеленського і щоб від відповів на ті запитання, які хвилюють найбільше тих, хто не віддав йому своїх голосів, адже він може стати президентом усієї України… Мені цікаво, коли (Зеленський – ред.) став громадянином, який вирішив піти в президенти, тобто не зірка і не артист…", – сказала актриса.

Вітовська також пояснила, чому відкрито підтримала Порошенка в його передвиборчій кампанії.

"Я побачила результати. Я також знаю всю цю історію, яка вилізла перед виборами, я не знаю, чи це правда. Це не акторка має розповідати, як рухатися далі. А я маю розказати про той позитив, який бачу я, і чому я прийняла рішення, щоб цей позитив не звернувся", – сказала акторка.

Попередній матеріал
Квіти в людський зріст, завбільшки з чоловічий кулак: на станції аерації розповіли, в чому ж секрет вирощування
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено