Зеленський
Зеленський Еспресо ТВ

У штабі Порошенка закликають Зеленського здати аналізи "не понарошку, а всерйоз" – подробиці

Читайте російською
Зеленський сам не здав волосся на аналіз, чим викликає сумніви в суспільства, сказав речник штабу Порошенка

У штабі Петра Порошенка заявили: Володимир Зеленський не виконав своєї обіцянки і не здав аналізів так, як того вимагають медичні протоколи. Тому в результатах медичної експертизи кандидата сумніваються. Про це під час брифінгу повідомив речник штабу Петра Порошенка Олег Медведєв.

"Лікар, який безпосередньо брав аналізи, пов'язаний з Володимиром Зеленським, і це ще раз ставить під сумнів узагалі серйозність цієї акції і, очевидно, достовірність аналізів. А сенс медекспертизи полягає саме в тому, що це має бути неупереджений об'єктивний аналіз, який викликає довіру суспільства. Зеленський сам запропонував цю історію з аналізами і сам поставив її на порядок денний, то він має здавати аналізи не понарошку, а всерйоз", – сказав Медведєв.

Він також додав, що Зеленський сам не здав волосся на аналіз, чим викликає сумніви в суспільства, тому закликав Зеленського якомога швидше закрити це питання. 

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться тільки за певних умов: щоб дебати відбулися на стадіоні НСК "Олімпійський", щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу, і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського". Аналізи здали наразі і чинний Президент Петро Порошенко, і кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський

Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе!", як у відповідь було знято нове відео, в якому кандидат Зеленський озвучив ще одну вимогу його участі: зробити "гарантом чесних правил" під час дебатів Юлію Тимошенко.

Попередній матеріал
Працюємо, щоб у кожного затриманого Росією кримця був адвокат – Клімкін
Наступний матеріал
"Прилуки" з Toronto: в Чорному морі відбуваються масштабні тренування ВМС ЗСУ та НАТО