Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

"Оборона, зовнішня політика, захист прав": Порошенко зробив заяву про дебати із Зеленським

  Читайте по-русски
  Порошенко пропонує, щоб дебати пройшли у кілька етапів

  Кандидат у президенти, чинний Глава Держави Петро Порошенко повідомив про своє бачення дебатів із кандидатом у президенти Володимиром Зеленським перед другим туром президентських виборів. Воно полягає у проведенні дебатів у три етапи. Про це Порошенко заявив після здачі необхідних аналізів на вміст в організмі наркотичних речовин та алкоголю в медичному центрі НСК "Олімпійський", – інформує УНІАН.

   За словами Порошенка, обговорити потрібно теми безпеки та оборони, зовнішньої політики та захисту конституційних прав і свобод українських громадян.  

  "Я твердо переконаний, що він набереться мужності, доїде сюди (до НСК "Олімпійський" – ред.) і дебати відбудуться, тим більше, що це є вимога українського закону", – зазначив він.

  Порошенко вважає, що "було б добре, якби дебати відбулись у кілька етапів. Дебати про позицію щодо ключового повноваження як верховного головнокомандувача, щодо програми зміцнення оборони та безпеки. Другий етап: дебати щодо зовнішньої політики. Третій етап – із захисту конституційних прав і свобод українських громадян".

  Нагадаємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться тільки за певних умов: щоб вони відбулись на стадіоні НСК "Олімпійський", щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського". Аналізи здали наразі і чинний Президент Петро Порошенко, і кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський

  Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе!", як у відповідь було знято нове відео, в якому кандидат Зеленський озвучив ще одну вимогу його участі: зробити "гарантом чесних правил" під час дебатів Юлію Тимошенко.

  Попередній матеріал
  Безвіз після Brexit: Європарламент ухвалив важливе рішення для громадян Великої Британії
  Наступний матеріал
  Проти "мера" окупованої Євпаторії порушили вже дві кримінальні справи