Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко gorlovka.ua

Зеленський зажадав Тимошенко як "гаранта чесних правил" на дебатах

  Читайте по-русски
  Кандидат у президенти Володимир Зеленський продовжує придумувати нові вимоги щодо своєї участі у дебатах

  Ситуація з дебатами починає нагадувати перемовини з шантажистом. Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе", як у відповідь було знято ще одне відео, в якому кандидат Зеленьский зажадав зробити "гарантом чесних правил" на його дебатах із Петром Порошенком Юлію Тимошенко. Відповідне відео він опублікував у Facebook.

  "Петро Порошенко прийняв мій виклик на дебати. Тон розмови різко змінився. Що ж, пане Президенте, ваші недолугі вибачення я приймаю, я людина проста. Щодо третини громадян України, нехай українці вирішують самі. Ці дебати – це шанс об'єднати Україну і прославити на весь світ як вільну, демократичну країну", – йдеться в ролику.

  Незрозумілим лишається питання: якщо кандидат Зеленський так хоче, так вболіває за українців, то чому ж дозволяє собі торги у питанні його участі в дебатах? Адже не Петро Порошенко, а власне громадяни України вимагають їх проведення.

  "Чекаю на відповідь протягом 24 годин. Подумай. Те", – додав  кандидат Зеленський, якого українці останнім часом мають змогу спостерігати лише в запису.

  Нагадаємо, вчора, 3 квітня 2019 року, кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати на НСК "Олімпійський" у Києві, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також заявив, що погодиться на дебати тільки за певних умов: щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського".

  Як повідомляв 5.UA, чинний Президент України відповів Володимиру Зеленському на заклик провести дебати на НСК "Олімпійському".  "Стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", – сказав Порошенко. Також Президент наголосив: "Дебати – це не шоу. А моя країна ніколи не стане на коліна!"

  Попередній матеріал
  Нагвардійці на НСК "Олімпійський" – названа причина (оновлено)
  Наступний матеріал
  Ар'єв про вимоги Зеленського: "З мамою можна ходити в школу, а не в президенти"