Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook

Порошенко чекає на Зеленського о 9-й годині ранку в медпункті стадіону "Олімпійський" – заява

Читайте по-русски
Раніше у штабі Зеленського заявили, що Порошенко має визнати, що він дебатуватиме саме з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським та має пройти медичну експертизу

У штабі кандидата у президенти Петра Порошенка заявили, що чинний Президент готовий пройти медекспертизу. Про таке заявив на брифінгу речника передвиборчого штабу Петра Порошенка Олега Медведєва. 

"В рамках підготовки до дебатів. Петро Порошенко завтра о 9-й годині ранку чекає на Володимира Зеленського в медпункті стадіону "Олімпійського", який Зеленський сам обрав для проведення дебатів. Для здачі всіх необхідних аналізів, в тому числі на предмет вживання алкоголю і наркотиків. Це, звісно, має бути незалежна експертиза сертифікованих лабораторій. В принципі результати, які дадуть ці аналізи, напевно, теж є важливими для виборців, виборці теж мають знати. Отож, Володимир Олександровичу, Петро Олексійович чекає на Вас завтра", – наголосив представник Порошенка.

У Порошенка також визнали Зеленського кандидатом у президенти. 

Нагадаємо, раніше у штабі кандидата у президенти України, коміка Володимира Зеленського ще чекають на виконання кандидатом в президенти та чинним главою держави Петром Порошенком низки умов для проведення дебатів, після чого будуть погоджені їхні дата і час. Про це в коментарі УНІАН повідомив керівник штабу Іван Баканов.

Він заявив: "Не на всі питання дані відповіді з цього приводу. Ми ще чекаємо, може нам ще дадуть додатково відповіді. В ролику було ще декілька питань… там було про визнання кандидата кандидатом, про надання відповіді щодо медичної експертизи".

Баканов також заявив, що нині ще зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів, оскільки "не виконані усі вимоги, які були озвучені в цьому ролику".

"Дата і час ще будуть погоджуватись з урахуванням предметності відповіді, яка буде надана", – резюмував керівник штабу.

Нагадаємо, вчора, 3 квітня 2019 року, кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати на НСК "Олімпійський" у Києві, хоч до того, саме чинний Президент кликав Зеленського на публічні дебати. Він також заявив, що погодиться на дебати тільки за певних умов: щоб обоє кандидатів пройшли медекспертизу і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського".

Як повідомляв 5.UA, чинний Президент України відповів Володимиру Зеленському на заклик провести дебати на НСК "Олімпійському".  "Стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", – сказав Порошенко. Також Президент наголосив: "Дебати – це не шоу. А моя країна ніколи не стане на коліна!".

Попередній матеріал
"Підготовка команди Порошенка до дебатів": брифінг Олега Медведєва – трансляція
Наступний матеріал
Круглий стіл на тему: "Дебати кандидатів у президенти: чи потрібні виборцям і про що?" – відео