Ірина Геращенко
Ірина Геращенко Ірина Геращенко / Facebook

"Позначили свого фаворита": Геращенко пояснила, чому в ролика Зеленського були російські авторські права

Читайте по-русски
Геращенко написала, що до неправди та аферистів ставиться негативно, тому визнає і видаляє фейки
Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що інформація про російську фірму, яка має корпоративні права на відеоролик кандидата в президенти Володимира Зеленського про дебати, є фейком. Про таке політик написала на своїй сторінці у Facebook.

 
Геращенко також видалила свій попередній пост про це. 

"До фейків і аферистів ставлюся негативно. Тому фейки видаляю і визнаю, якщо був фейк. Буду рада, якщо цього золотого правила дотримуватимуться і опоненти", - написала політик. Вона додала, що має на увазі "дорогий і пафосний ролик Зе про стадіон".

"Його знімали місцеві продакшн, як з’ясувалося, а РФ-компашки просто відразу радісно його залили собі і позначили свого фаворита на українських виборах. Юристка Ольга Деркач, професіонал в авторському праві, зазаначила, що фіктивний правовласник, робот, який автоматом забиває авторські права на весь контент, який був використаний в новинах РФ", - пояснила Геращенко.

І наголосила: "Я проти неправдивих новин".

Як відомо, раніше користувачі мережі помітили, що якщо скачати відео Зеленського, а потім викласти собі на канал, то у графі "заявник відео" вказана компанія Kedoo Entertainment Russia, що співпрацює, зокрема, з російським пропагандистським "Першим каналом".

Заявником 'дебатного' відео Зеленсього виявилася російська компанія
Заявником 'дебатного' відео Зеленсього виявилася російська компаніяFacebook / Mason Lemberg

Заявником 'дебатного' відео Зеленсього виявилася російська компанія
Заявником 'дебатного' відео Зеленсього виявилася російська компаніяFacebook / Mason Lemberg

Нагадаємо, вчора, 3 квітня 2019 року, кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати на НСК "Олімпійський" у Києві, хоча перед тим саме чинний Президент кликав Зеленського на публічні дебати.

Як повідомляв 5.UA, чинний Президент України відповів Володимиру Зеленському на заклик провести дебати на НСК "Олімпійському".  "Стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", – сказав Порошенко. Також Президент наголосив: "Дебати – це не шоу. А моя країна ніколи не стане на коліна!".

 

Попередній матеріал
Розвиток гірських територій Карпат: Уряд ухвалив нову Концепцію на 2019-2027 роки
Наступний матеріал
На "Олімпійському" будуть не теледебати, а передвиборча агітація – ЦВК