Шоумен Володимир Зеленський
Шоумен Володимир Зеленський 24tv.ua

Геращенко підловила Зе-команду на некомпетентності: "Проект Порошенка про скасування е-декларацій для активістів уже у ВР"

  Читайте російською
  Штаб Зеленського звернувся до Президента Порошенка з вимогою негайно скасувати е-декларування для громадських активістів

  Віце-спікер ВР Ірина Геращенко нагадала команді кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського, що зміни до законів ухвалює саме парламент, а не Президент. Про це Геращенко написала у Facebook з приводу вимог команди Зеленського до глави держави Петра Порошенка.

  "Штаб Зеленського звернувся до Президента Порошенка з вимогою негайно скасувати е-декларування для громадських активістів. Нагадаю Зе-команді – зміни до законів ухвалює ВР, а не Президент. Порошенко ще рік тому вніс до парламенту як невідкладний законопроект про скасування е-декларування для активістів", – наголосила Геращенко.

  Альтернативний законопроект тоді внесла лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, і команда Порошенка тоді голосувала за обидва законопроекти, нагадала Геращенко.

  Водночас члени партії "УКРОП", які підтримують Зеленського, в тому числі кандидат у президенти Олександр Шевченко, не голосували за жоден, наголосила віце-спікер. Вона також зазначила, що така сама ситуація була з голосуванням у першому читанні законопроекту про вибори до парламенту, і закликала команду Зеленського "почати з себе".

  Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів Президента. За даними ЦВК, явка виборців становила 63,48%. За попередніми даними, у другий тур виборів виходять шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Політконсультант про Зеленського: такі експерименти над виборцями вже проводили, наприклад в Естонії – відео
  Наступний матеріал
  Ще пару кроків до нарцисів, гіацинтів та тюльпанів: на 4 квітня синоптики обіцяють потепління