Ірина Сєрова
Ірина Сєрова 5 канал

Політичний консультант пояснила, чим загрожує Україні перемога Зеленського – відео

Читайте по-русски
Йому знову зараз відряджатимуть якихось певних засланих емігрантів з інших країн, начебто реформаторів, ми це вже бачили в 2015 році. Знову наступить на ці граблі, знову своїх "любих друзів" саджатиме на посади, може не своїх, а своїх спонсорів

Політичний консультант Ірина Сєрова в ефірі "5 каналу" пояснила, чим загрожує Україні перемога Володимира Зеленського на президентських виборах.

"Важливо зараз не драматизувати, але і тверезо дивитися на ситуацію. Зрозуміло, що будь-хто з нових, Зеленський чи не Зеленський, хто приходить на посаду, вони зіштовхуються з величезним кадровим голодом в цій країні. І він з цим, безперечно, зіштовхнеться. І йому знову зараз відряджатимуть якихось певних засланих емігрантів з інших країн, начебто реформаторів, ми це вже бачили в 2015 році. Знову наступить на ці граблі, знову своїх "любих друзів" саджатиме на посади, може не своїх, а своїх спонсорів. А сказати, що він просто "людина Коломойського" – це дуже так опосередковано, бо там не тільки Коломойський спонсор. Це публічна інформація, ми розуміємо, що там інші інтереси ще є", – заявила Сєрова.

І додала:

"Йому треба буде бути вдячним, і ці особи будуть саджати на посади. І він знову наштовхнеться на ці граблі – вже вдруге. І це призведе до дестабілізації соціальної, економічної, політичної в цій країні ще на рік-півтора".

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – завершено
Наступний матеріал
"Ціна у світі падає": Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ для населення

Якщо Зеленський ветує мовний закон, на цьому його президентство і закінчиться – Тетерук

"Але доведеться повернути нам південний схід України": в Росії заявили про підтримку Зеленського

"Я починаю боятися" – користувачі мережі коментують заяви команди Зеленського щодо закону про мову

"Чи сіли б ви на літак, за кермом якого актор, який лише зіграв пілота?": "екс-віагра" дорікнула Поляковій за підтримку Зеленського

"Треба винести за дужки" – в команді Зеленського розповіли, як ставляться до законопроекту про українську мову

"Хтось "по-приколу", хтось "проти" – Гримчак проаналізував, чому так багато українців проголосувало за Зеленського