bigmir.net

"Ціна у світі падає": Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ для населення

Читайте по-русски
Газ має подешевшати вже з 1 квітня 2019 року

Кабінет Міністрів своїм рішенням зобов'язав НАК "Нафтогаз України" знизити ціну на газ для населення до 8,38 грн за кубометр. Про це на засіданні уряду сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє "Укрінформ".

"У нас є рішення, яке стосується цін на газ. Як ви пам'ятаєте, Нафтогаз заявив, що вони можуть дешевше продавати газ, ніж 8,55 грн за куб. Я це повністю підтримую. Чим дешевше вони його продаватимуть, тим краще. Якраз настав час прикинути ціну", – сказав Гройсман.

За його словами, Нафтогаз отримує право встановлювати менші ціни, ніж 8,55 грн за кубометр, але не вищі.

"Міністр Насалик, прошу вас довести це рішення до Нафтогазу. Зобов'язую НАК з 1 квітня почати реалізовувати газ дешевше – відповідно до листа, який вони самі написали на уряд", – додав Гройсман.

Він зазначив, що світовий ринок цін на газ падає.

"Прогнози є оптимістичними, але головне – взагалі нічого не купувати за кордоном. Це вже питання видобутку", – зазначив прем'єр-міністр.

Як повідомляв 5.UA, ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" з 1 квітня 2019 року знизила ціну газу на квітень для своїх побутових споживачів у Кіровоградській області та інших регіонах на 2%. Ціна газу для побутових споживачів ГПК "Нафтогаз України" становитиме 8,38 грн за кубометр замість 8,55 грн за кубометр (включно з ПДВ та витратами на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Клаптик за клаптиком повернемо": церемонія відновлення газифікації у прифронтовій Авдіївці – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Політичний консультант пояснила, чим загрожує Україні перемога Зеленського – відео
Наступний матеріал
Уже 66 оригінальних протоколів із мокрими печатками прийняли в ЦВК (оновлено)