Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

"Хтось "по-приколу", хтось "проти" – Гримчак проаналізував, чому так багато українців проголосувало за Зеленського

Читайте по-русски
Гримчак спрогнозував, що буде, якщо на виборах переможе Зеленський

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак розповів, чому українці так багато голосів віддали за кандидата Володимира Зеленського. 

"Не знаю. Я іноді думаю, що хтось голосував "проти", хтось "по-приколу", хтось щиро вважає, що це нове обличчя і він не маріонетка Коломойського, а сам по собі ось такий красивий, розумний… Причин багато, бо якщо подивитися виборців Зеленського – це дуже неоднорідна структура голосів. Але сказати, що є якась головна причина – навряд чи. А головна – що величезна кількість кандидатів, а за великим рахунком з 2015 року був масовий вкид російської пропаганди з метою довести, що Порошенко – олігарх, винен у війні, наживається. Ці тезиси в чомусь були підхоплені українськими ЗМІ і це дало свій результат. Іноді, коли запитуєш у людей, чому вони голосували за Зеленського, вони не можуть відповісти, а коли запитаєш, чому не голосували за Порошенка, вони перераховують ліпецьку фабрику, офшори, але ж це не підстави не голосувати за курс країни", – наголосив Гримчак.

Він також спрогнозував, що буде, якщо на виборах переможе все-таки Зеленський: "Я в це не дуже вірю. А якщо переможе, ну що ж. На жаль, у нас люди так і не зрозуміли, що голосуючи за "Голобородька", вони вибирають не Зеленського, а Коломойського. Я вам даю гарантію, що команда, яка зайде із Зеленським, це буде не його команда, а команда Коломойського. В нього є непогано підготовлені фахівці, які займуть ці посади, що звільняться. Хоча наш державний устрій не дозволить президенту якісь проблеми вирішити. Всі, хто думає, що на наступний день всі питання будуть вирішені указом президента… нагадаю, що в нас парламентсько-президентська республіка, а час, коли укази президента мали право заміщати законодавство, якого бракувало, давно минув. Ми не живемо у президентській республіці, ми живемо у парламентсько-президентській. Тобто будь-які ініціативи треба буде провести через парламент".

Попередній матеріал
Фейкові новини і проблеми з видачею бюлетенів: які ще порушення зафіксували міжнародні спостерігачі на виборах (ОНОВЛЕНО)
Наступний матеріал
Герої кіно та мультфільмів крокували містом: чим дивувала гуморина в Одесі
Loading...