Вибори
Вибори Depositphotos

Кушнір розповіла, якими будуть стратегії штабів кандидатів на другий тур

Читайте по-русски
Дебати – це можливість підтягнути свій електорат для обох кандидатів

Про таке заявила в ефірі "5 каналу" політичний експерт Світлана Кушнір. 

"Я розумію, яка буде стратегія Петра Порошенка і його штабістів, тому що головна мета – закумулювати сили. Перегрупувати членів виборчих комісій, активно мобілізувати і приводити на дільниці свого виборця. І зрозуміло, що ця стратегія може дати позитивний результат", – сказала експерт.

Вона також зазначила, що очевидно, навколо Зеленського зібрався електорат, який хотів би проголосувати проти всіх.

"Щодо стратегії Зеленського. Що може статися в другому турі. Зараз є величезне розчарування, бо частина наших громадян не вірила до кінця, що Зеленський насправді вийде до першого туру. Були навіть ставки, що до першого туру виходять Порошенко і Тимошенко, так як це системні політики з величезними електоральними базами. До того ж це політики, які мають розгалуджену систему і активно представлені в окружних виборчих комісіях. Тепер щодо Зеленського. Несистемний політик, людина, яка викликає емпатію, взагалі не політик і всім своїм виглядом показує, що він не такий, інакший – грав у пінг-понг, дуже весело спілкувався у штабі, тому наступні три тижні головне завдання штабістів Зеленського – не зійти з обраної стратегії. Це, фактично, не вступати у відкриті дебати, якнайменше спілкуватися з журналістами або виокремити журналістів, які не ставитимуть незручних запитань, і не контактувати з виборцем наживо".

Кушнір також пояснила, яку роль можуть відіграти дебати, якщо вони відбудуться. За словами експерта, дебати – це можливість підтягнути свій електорат.

"Завжди в дебатах говорять, хто переміг, кандидат один чи другий, взагалі то перемагають обидва кандидати, які підтягують свій електорат, мобілізують своїх прихильників, які вже на 90% гарантовано визначаються: йдуть вони на вибори чи ні… Це стратегічний момент, насправді ключовий для другого туру. Але чи будуть ці дебати чи ні, – я не знаю, бо в останню мить кандидати можуть відмовитися".

Попередній матеріал
"Відбулися чесно та вільно": канадські спостерігачі дали свою оцінку першому туру виборів
Наступний матеріал
Вибух на АЗС у Кропивницькому: в лікарні помер водій автоцистерни
Loading...