Андрій Полтава
Андрій Полтава www.youtube.com

Ніякого панікерства: Полтава пояснив, чому результати першого туру є непоганими

Читайте по-русски
Під час війни, під час того, що зараз відбувається в цій розкраденій країні, весь негатив людей на Президентові. Це просто в нас у крові – звинувачувати когось одного. Якийсь умовний цар, який не зробив добре

"Ви серйозно вважаєте, що те, що Порошенко вийшов до другого туру – це погано? Погано – це коли б Зеленський був у першому турі, якби він одразу став зараз Президентом. Погано – це якби в другому турі були Зеленський і Тимошенко. Давайте реально. Ви розумієте, що під час війни, під час того, що зараз відбувається в цій розкраденій країні, весь негатив людей на Президентові. Це просто в нас у крові – звинувачувати когось одного. Якийсь умовний цар, який не зробив добре. І так думає більшість, взагалі, більше ніж ті 30%, які проголосували за Зеленського, перекладають усі проблеми на чинного Президента. Тому, за цих умов, – а ще враховуйте і російську кампанію проти Президента, як інші кандидати працювали проти нього, але, незважаючи на це, він вийшов у другий тур", – заявив на своєму каналі блогер Андрій Полтава.

І додав: "Зараз ці декілька тижнів будуть дуже важливими і треба буде продовжувати ту роз'яснювальну роботу, яку ми робили до цього. Одразу хочу наголосити – не треба ображати нікого, це неправильний підхід, абсолютно. Так сталося, що нам доводиться жити всім разом в Україні. Люди по-різному сприймають життя, їх розумовий стан дуже диференційований і в дуже в широкому діапазоні. Тому я взагалі дуже щасливий, що за Зеленського взагалі не 87%, як на Росії".

Докладніше дивіться у повному відео:

Попередній матеріал
Забезпечення законності та правопорядку на виборчих дільницях: брифінг ЦВК та МВС – відео
Наступний матеріал
Вистрибнув у вікно: голова ДВК на Київщині намагався завадити підписанню протоколу
Loading...

Порушень менше, ніж у 2014 році – Айвазовська про хід президентських виборів

ЦВК опрацювала вже понад 70% протоколів

Попередні висновки щодо виборів: брифінг КВУ – відео

На виборчій дільниці в Лубнах побили поліцейського – подробиці

Результати підрахунку голосів і порушення під час голосування: прес-конференція ГМ "Опора" – відео

Брифінг штабу Володимира Зеленського – відео