Володимир Зеленський
Володимир Зеленський @zelenskiy_official / Instagram

Голобуцький про стратегію Зеленського: "Чим менше він говорить, тим більше люди додумують за нього"

Читайте по-русски
Люди самі за Зеленського додумують, що він, наприклад, буде боротися з корупцією та підніме економіку

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив заступник директора агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький.

"Якби я був політтехнологом Зеленського, я б подумав, що Зеленський отримав чудовий результат, не перебуваючи на жодних дебатах і взагалі практично не вівши публічну діяльність. У нього були тільки якісь короткі записи і короткі виступи перед журналістами. Тобто все успішно, чому б не повторити таку ж стратегію у найближчі три тижні", – сказав експерт.

Він також припустив, чому багато українців все ж таки проголосували за Зеленського: "Мені знається, що це тому, що команда Зеленського зуміла довести, що він не такий, як інші. Що це політики дебатують між собою, не вилазятьть з телевізора, а він інший. І чим менше він говорить, тим більше люди додумують за нього. Люди додумують, що він буде боротися з корупцією, що він підніме економіку, і чим менше він на ці теми говорить детально, тим більше людей думає, що він буде діяти саме так, як вони думають".

"А дебати це ризик, звичайно. Логічно, що Зеленський слабіший за Порошенка в риториці. І не тому що дурніший, просто в нього реально немає досвіду у веденні публічних дискусій. Це не запам'ятовувати сценарій, а це реальна має бути реальна практика. Звичайно, що він "гуляє" по абсолютно багатьох питаннях, бо він цим не займався і ніколи не вивчав. А Порошенко все-таки закінчив Інститут міжнародних відносин, давно в політиці, знає куілька мов, ну тобто тут дуже багато моментів, які не на користь Зеленському".

Що потрібно робити штабу Порошенка, аби скоротити відставання від Зеленського, Голобуцький проаналізував у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Увесь керівний склад "Укроборонпрому" має пройти перевірку на поліграфі – Порошенко
Наступний матеріал
Майже 19 тисяч юнаків підуть до армії під час весняного призову
Loading...