Призовники у Києві
Призовники у Києві 5 канал

Майже 19 тисяч юнаків підуть до армії під час весняного призову

Читайте по-русски
Для проведення весняного призову до лав ЗСУ передбачено 82,6 млн грн

З 8 квітня розпочнеться відправка перших команд призовників для проходження служби в ЗСУ. Загалом же протягом квітня-червня до лав армії підуть 18752 юнаки. Про це пише "Укрінформ".

"Протягом квітня-червня поточного року відбуватиметься призов громадян України на строкову військову службу. Загалом цією весною-літом підлягають відправленню до військ 18752 особи, з яких 9 тисяч – для Збройних сил, 5152 юнаки підуть до лав Національної гвардії України, 4 тисячі в Державну прикордонну службу і 600 осіб поповнять лави Державної спеціальної служби транспорту", – сказав начальник відділу комплектування та призову Генштабу ЗСУ Валерій Дендебера.

За його словами, робота призовних комісій усіх рівнів триватиме з 1 квітня до 30 червня, а відправка команд молодого поповнення розпочнеться 8 квітня та завершиться 27 червня 2019 року.

В Генштабі під час призову обіцяють зосередити увагу на вивченні особистих якостей призовників. Першочергово братимуться до уваги ділові, моральні, психологічні якості, стан здоров’я, фізичний розвиток, освітня і спеціальна підготовка та сімейний стан.

Зазначається, що головне при проведенні призовної кампанії – це набрати якісний кадровий ресурс, наголосив представник Генштабу.

Дендебера пообіцяв, що в призовних комісіях будуть чітко дотримуватись норм закону в частині, що стосується надання права відстрочки громадянину від призову на військову службу, або людині, яка взагалі звільняється від призову.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що 1 квітня розпочався весняний призов. На військову службу до лав ЗСУ призиватимуть "придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Також дивіться фотогалерею за темою:

І вдень, і вночі, і під "обстрілом": Генштаб оприлюднив фото з навчань артилерії ЗСУ

Бойові навчання артилеристів ЗСУ
/
Бойові навчання артилеристів ЗСУ
/
Бойові навчання артилеристів ЗСУ
/
Бойові навчання артилеристів ЗСУ
/
Бойові навчання артилеристів ЗСУ
/
Бойові навчання артилеристів ЗСУ
/

Попередній матеріал
Голобуцький про стратегію Зеленського: "Чим менше він говорить, тим більше люди додумують за нього"
Наступний матеріал
На півдорозі до перемоги: чому в центрі Києва досі руйнується 210-річний Гостиний двір

Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України – завершено

Осінній призов-2018: скільки строковиків чекають та з якої області найбільше

Осінній призов на строкову службу до ЗСУ: брифінг – відео

У Генштабі роз'яснили, чому осінній призов подовжили на місяць

В Україні на місяць подовжили осінній призов-2018

Величезні втрати окупантів на Донбасі: офіцер ЗСУ повідомив про успіхи ООС