ukr-online.com

Гарматне м'ясо для Росії: окупанти на Донбасі активізували "призов" населення

  Аби зменшити випадки дезертирства, російські пропагандисти активно поширюють чутки про можливе підвищення грошового забезпечення

  Речник Міноборони Олександр Мотузяник, посилаючись на інформацію Головного управління розвідки МОУ, заявив, що російська влада на Донбасі активізувала роботу мобільних призовних пунктів і нашвидкуруч уточнює списки потенційних призовників, повідомляє "Укрінформ".

  "За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, командування російських окупаційних військ намагається поповнити особовим складом передові підрозділи з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ за рахунок призову населення тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. У зв'язку з цим, російські окупаційні адміністрації активізували діяльність мобільних призовних пунктів, представники яких в авральному порядку уточнюють списки та місця перебування потенційних призовників", – наголосив речник.

  Також, за інформацією розвідки, у складі російських окупаційних військ зростає кількість конфліктів між офіцерами ЗС РФ та військовослужбовцями – місцевими жителями, а саме: збільшується кількість випадків ігнорування злочинних наказів російських кураторів щодо ведення провокаційних обстрілів позицій підрозділів Об'єднаних сил і населених пунктів, йдеться в інформації ГУР.

  Слід зазначити: для того, щоби зменшити випадки дезертирства із організованих Росією бандформувань та недопущення масового дострокового звільнення контрактників рядовим і сержантським складом, російські пропагандисти активно поширюють чутки про можливе підвищення грошового забезпечення.

  Попередній матеріал
  Вашингтон помітив, що Росія нарощує кількість крилатих ракет
  Наступний матеріал
  Діяльність Міноборони та ЗСУ: Полторак назвав основні пріоритети на 2019 рік

  Російські окупанти спалили свій штаб на Донбасі, щоб приховати масове розкрадання зброї

  В ГУР МО розказали, скільки російських офіцерів вже взяли участь у війні проти України

  У Міноборони розповіли, як Кремль використовує ФСБ на непідконтрольних Україні територіях

  Бойовики РФ створюють додаткову загрозу для цивільних в ОРДЛО – розвідка

  Міноборони: Зникнення італійського фотографа на Донбасі – фейк

  Військовим і найманцям РФ на сході оформлюють паспорти терористичних "Л/ДНР" – розвідка