Степан Полторак
Степан Полторак Урядовий Кур\'єр

Діяльність Міноборони та ЗСУ: Полторак назвав основні пріоритети на 2019 рік

  Системоутворювальні елементи оборонної реформи, на яких мають зосереджуватися зусилля всіх як у Збройних силах, так і Міністерстві оборони та підпорядкованих структурах

  Усього визначено п'ять пріоритетів діяльності Збройних сил і Міністерства оборони України. Це системоутворювальні елементи оборонної реформи, на яких мають зосереджуватися зусилля як зазначених вище організацій, так і підпорядкованих ним структур. Про це повідомляє Defense Express, із посиланням на офіційний сайт МО України.

  "Перше – це ефективний оборонний менеджмент, що передбачає цілісну діяльність демократичного цивільного контролю та нової військової системи управління згідно з принципами НАТО", – наголосив міністр оборони Степан Полторак.

  Другим пріоритетом урядовець назвав оборонне планування на засадах спроможностей, поєднане з бюджетними процесами в державі на середньострокову перспективу.

  "Третє – оборонні закупівлі: за імпортом – за кордоном з новими повноваженнями міністерства, і тут необхідно буде провести цілий комплекс робіт. І в Україні – на засадах нових правил з урахуванням норм відповідних європейських стандартів і протоколів", – зазначив міністр.

  За словами керівника оборонного відомства, четвертим пріоритетом є оптимізована структура Збройних сил з носіями конкретних оперативних спроможностей.

  "Це стосується ефективного використання людського потенціалу та матеріальних ресурсів шляхом удосконалення організаційної структури Збройних сил України, раціонального співвідношення чисельності органів військового управління, бойових частин, частин забезпечення, установ та організацій", – зауважив він.

  П'ятим пріоритетним напрямом Полторак назвав інтегровану систему цивільно-військових спроможностей нашої держави для захисту національних інтересів, яка передбачає комплексне використання політичних, дипломатичних та військових засобів.

  Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.UA, Президент підписав закон про закупівлю зброї за кордоном без посередників.

  Попередній матеріал
  Гарматне м'ясо для Росії: окупанти на Донбасі активізували "призов" населення
  Наступний матеріал
  "В Україні нема проблеми з віросповіданням": Климпуш-Цинцадзе відповіла на заяву Путіна про готовність "допомогти" вірянам РПЦ
  Loading...

  Засідання Комітету реформ Міноборони та ЗСУ: виступ Степана Полторака – відео

  Доба в ООС: про що звітують у Міноборони – завершено

  Збільшення грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ в 2019 році: брифінг Міноборони – відео

  Гарматне м'ясо для Росії: окупанти на Донбасі активізували "призов" населення

  Ситуація в зоні ООС: про що звітують у Міноборони – завершено

  У зоні ООС запрацював перший експериментальний підрозділ медичної евакуації – відео