Степан Полторак
Степан Полторак 5 канал

У 2019 році ЗСУ отримає близько 20 зразків нового озброєння – Полторак

  Також під час його візитів до Ізраїлю та Туреччини тривали переговори про контракти на постачання нових озброєнь, техніки, обладнання

  Міністр оборони України заявив, що державне оборонне замовлення на 2019 рік передбачає постачання зразків продукції, яка раніше не стояла на озброєнні Збройних сил України, повідомляє "Інтерфакс".

  "Ми працюємо сьогодні, щоб перейти на новий рівень розвитку Збройних сил: перестати ремонтувати старе озброєння та стару техніку, розпочати виробництво нової... Державне оборонне замовлення цього року для мене особисто дуже оптимістичне, тому що в ньому передбачено постачання на озброєння на склад щонайменше до 20 зразків, які раніше навіть не були на озброєнні ЗСУ. Це дуже хороший сигнал про те, що ми рухаємося вперед і не зупиняємося", – зазначив міністр.

  Також збільшилася активність співпраці з іноземними партнерами, заявив Полторак, відповідаючи на запитання щодо представленої в Сенаті США резолюції про посилення оборонної допомоги Україні.

  "У нас тісна співпраця з нашими партнерами США. Обсяг фінансової допомоги залишається досить високим. Техніку та озброєння, які ми потребуємо насамперед, ми визначили і подали нашим партнерам. Я думаю, що це буде та продукція, яка нам потрібна", – підкреслив Степан Полторак.

  За словами міністра, під час його візитів до Ізраїлю та Туреччини також тривали переговори про контракти на постачання нових озброєнь, техніки, обладнання.

  Попередній матеріал
  Через дії Кремля євроатлантична безпека перебуває на найнижчій точці – голова МЗС Чехії
  Наступний матеріал
  Ніби гігантський сніговик: космічний апарат NASA передав знімок астероїда Ultima Thule

  Українські військові спільно зі США протестували нову вогнепальну зброю – фото

  Із нового року зарплати військових зростуть на кілька тисяч гривень – Полторак

  Обрали підступну тактику: захисники шахти Бутівка розповіли, як ворог намагається виманити їх з укриття – репортаж

  Покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам 72-ї механізованої бригади ЗСУ – відео

  Урочиста зустріч військовослужбовців 72-ї механізованої бригади ім. Чорних Запорожців ЗСУ – відео

  "Пишаюсь українською армією": Порошенко у госпіталі вручив нагороди пораненим армійцям 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців – ФОТО