Facebook / Людмила Денісова

Денісова анонсувала передачу ув'язнених українців з ОРДЛО

Омбудсмен також попросила координатора СММ ОБСЄ Тоні Фріша сприяти наданню політв'язню Грибу невідкладної медичної допомоги

У перший тиждень лютого очікується чергове переміщення з тимчасово окупованих територій Донбасу осіб, засуджених до 2014 року. Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова зустрілася з координатором Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи, послом Тоні Фрішем і обговорила з ним роботу гуманітарної підгрупи ТКГ стосовно звільнення та обміну заручників та осіб, яких незаконно утримують на непідконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей. Про таке Денісова повідомила у Facebook

Вона написала: "Можливості обміну залишаються одним з головних питань. Тому ми з паном Фрішем відмітили, що готові до обміну у будь-якому форматі та намагаємося це зробити. Розглянули також питання щодо передачі громадян України, яких було затримано до конфлікту. Чергова передача відбудеться вже у перший тиждень лютого".

Також вона звернулася до координатора ОБСЄ щодо політв'язня Павла Гриба, якого незаконно утримують у РФ і судять за сфабрикованими обвинуваченнями.

"Висловила своє занепокоєння та прохання посприяти наданню ув'язненому громадянину України негайної медичної допомоги, адже стан хлопця надкритичний", – додала омбудсмен.

Денісова також написала: "Тоні Фріш пообіцяв мені звернутися до представників МКЧХ, щоб вони, у свою чергу, відвідали в'язня Кремля і за можливості допомогли з наданням кваліфікованого обстеження та подальшого лікування (Гриба)".

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: У Санкт-Петербурзі люди вийшли з вимогою звільнити українських в'язнів зі "списку Сенцова"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Натяк на Скабєєву: речник ПАРЄ назвав поведінку деяких журналістів неприйнятною
Наступний матеріал
США і Євросоюз посилять санкції, якщо РФ не звільнить українських моряків – Волкер

Матіос запропонував перевіряти усіх жителів ОРДЛО на поліграфі

Павло Гриб перебуває на межі життя і смерті – Денісова

У Держстаті розповіли, у яких галузях промисловості українці отримують найвищі зарплати

Наскільки за рік зросла середня зарплата українців

Українці перемогли на турнірі зі стрільби у Мюнхені, відзначившись світовим рекордом

Моряк Володимир Терещенко не отримує листи й потерпає в московському СІЗО від холоду – адвокат