Павло Гриб
Павло Гриб 5 канал

Павло Гриб перебуває на межі життя і смерті – Денісова

Українська омбудсмен уже звернулася до російських дипломатів і міжнародних організацій, аби ті сприяли наданню негайної медичної допомоги Павлу Грибу

Політв'язень Павло Гриб потребує негайної операції на серці, його стан здоров'я надкритичний. Про це заявила омбудсмен Людмила Денісова у Facebook.

За її словами, після обстежень лікарі діагностували низку серйозних хвороб у Гриба: "За наявною інформацією, "ФКУ СИЗО-4 ГУФСИН России по Ростовской области", де утримується Павло, недооцінює критичний стан хлопця та ігнорує наявність тяжких захворювань".

Денісова зауважує, що політв'язня не забезпечують повноцінним медикаментозним лікуванням і це сприяє загостренню наявних хвороб. Також, негативний вплив на його стан здоров'я посилюють умови утримання, стресові ситуації та неповноцінне харчування.

Омбудсмен написала, що вже звернулася до дипломатичних представників у Ростові-на-Дону та до голів міжнародних організацій та попросила їх сприяти наданню негайної медичної допомоги Павлу Грибу.

Як повідомляв 5.UA, 19-річний Павло Гриб зник торік 24 серпня у Білорусі, коли поїхав до Гомеля на запрошення росіянки, з якою переписувався в соцмережі. ФСБ РФ затримала громадянина України, переправила з Білорусі до Смоленської області та звинуватила в терористичній діяльності. У грудні торік Краснодарський суд обрав Павлові Грибу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Попередній матеріал
"Ми маємо втілити ті зміни, які розпочали" – Кличко з лікарні підтримав Порошенка
Наступний матеріал
"Звідти їх виколупати дуже важко": воїни ООС розповіли, як ворог діє біля Донецької фільтрувальної станції
Loading...

Політв'язень Гриб заявив про підміну основного свідка у справі – ЗМІ

Російська омбудсвумен раптово скасувала зустріч із Денісовою – сповістила смс-кою

Окупанти пообіцяли відвезти хворого політв'язня Бекірова до лікарні – Денісова

Стан здоров'я політв'язня Клиха погіршився – Денісова

Денісова отримала відповідь щодо стану двох українських політв'язнів

Назвали місце, куди етапували українського політв'язня Євгена Панова