Едем Бекіров
Едем Бекіров Facebook / Айдер Муждабаєв

Окупанти пообіцяли відвезти хворого політв'язня Бекірова до лікарні – Денісова

  У чоловіка ампутована нога, а близько року тому він пережив операцію на серці

  Хворого політв'язня Едема Бекірова відвезуть до лікарні у понеділок, 14 січня. Про це повідомляє українська омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на заяву своєї російської колеги, російського омбудсмена Тетяни Москалькової.

  Та зауважила, що хворий на діабет Бекіров отримує передачі від рідних. Також, за словами Москалькової, активіст забезпечений усім необхідним та має експрес-тести для вимірювання рівня цукру в крові безпосередньо в камері. Москалькова також повідомила про те, що умови перебування політв'язня у Сімферопольське СІЗО нещодавно перевірили представники громадської спостережної комісії Криму і відзначили, що Едема Бекірова "утримують в чистій камері", а його співкамерник надає Бекірову допомогу, коли той цього потребує.

  Крім того, Москалькова повідомила що іншому бранцю – Станіславу Клиху – нещодавно зробили усі необхідні аналізи і захворювання на рак, який він підозрює у себе, не підтверджується.

  Для перевірки цiєї iнформацiї Денісова планує звернутись до українського консула. Більш детально питання політв'язнів Людмила Денісова та Тетяна Москалькова будуть обговорювати під час зустрічі у Москві цього понеділка, 14 січня.

  Попередній матеріал
  Німецькі компанії отримали листи із попередженням про санкції США через будівництво "Північного потоку-2"
  Наступний матеріал
  Пожежу на заводі "Карпатнафтохім" у Калуші ліквідували – подробиці
  Loading...