litac.org

У Держстаті розповіли, у яких галузях промисловості українці отримують найвищі зарплати

  Найвищі середні зарплати нині у Києві – це 16,5 тис. грн

  Найвищу середню заробітну плату в промисловості України упродовж усього 2018 року отримували працівники фармацевтичної галузі: від 15 435 грн у січні до 18 075 грн – у грудні. Це випливає з даних, оприлюднених на сайті Державної служби статистики України.

  Зазначається, що середня заробітна плата за видом діяльності "Виробництво основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів" у січні минулого року становила 15 435 грн (за середньої по промисловості у 8 310 грн), а в грудні зросла до 18 075 грн (за середньої по промисловості за цей місяць в 11 563 грн).

  Зокрема, середня зарплата виробників фармацевтичної продукції була вищою, ніж середня у металургів та виробників метвиробів (січень – 9 685 грн, грудень – 11 808 грн) та середня зарплата шахтарів (відповідно 10 978 грн та 13 127 грн).

  Крім того, за даними Держстату, фармацевтична галузь на 1 січня 2019 року мала найнижчу серед галузей промисловості України зарплатну заборгованість лише 39 тис. грн. Для порівняння, загальна сума заборгованості із зарплати в промисловості на зазначену дату становила 2,09 млрд грн, в Україні загалом - 2,645 млрд грн.

  За даними Держстату, в галузевому розрізі зарплати в промисловості в грудні становили в середньому 11563 грн. Істотно вище були середні зарплати в секторі ІТ (15518 грн), науково-технічній діяльності (15490 грн), страховій діяльності (більш як 18 тис. грн). У регіональному розрізі найбільший показник середньої зарплати зафіксовано в Києві – 16,5 тис. грн.

   

  Попередній матеріал
  НАЗК виявило помилки в деклараціях усіх кандидатів у президенти
  Наступний матеріал
  Чверть мільйона хабара: СБУ затримала у Києві керівника філії "Укрзалізниці"
  Loading...

  У Держстаті повідомили, на скільки подорожчали продукти за останній рік

  Коболєв вирішив протягом року віддавати на благодійність 100% зарплати і бонусів

  Українці перемогли на турнірі зі стрільби у Мюнхені, відзначившись світовим рекордом

  Моряк Володимир Терещенко не отримує листи й потерпає в московському СІЗО від холоду – адвокат

  Український плавець здобув два "золота" на Кубку LEN у Люксембургу

  Проросійські європейці у ПАРЄ намагалися не пустити українців у комітети, але потрапили у свої ж пастки – Береза