Андрій Коболєв
Андрій Коболєв 5 канал

Коболєв вирішив протягом року віддавати на благодійність 100% зарплати і бонусів

  Починаючи з лютого 100% доходів управлінець перераховуватиме

  Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що увесь рік, починаючи з лютого, віддаватиме свої доходи в компанії на благодійність. Про це він написав на сторінці у Facebook.

  "Я був і залишаюсь глибоко переконаним, що ринкові зарплати є обов'язково умовою якісного управління будь-якою компанією, включно з державними. Не завжди достатньою, але точно обов'язковою. На жаль, тема моєї заробітної платні та премій стала політичною: дуже багато політиків-популістів стали її використовувати як інструмент дискредитації реформ та для підвищення власного рейтингу в рік подвійних виборів", – пише Коболєв.

  І додає: "Результатом надмірної політизації цього питання стала нещодавня спроба уряду втрутитись в питання, які за Законом є виключною прерогативою наглядової ради, по суті, ставлячи під сумнів всю реформу корпоративного управління державних компаній. Саме тому, з метою зняття цього питання з порядку денного політичних дебатів, я прийняв рішення спрямовувати всі доходи, які отримуватиму в "Нафтогазі" (заробітну платню, премії та "бонуси") в період з початку лютого і до кінця поточного року на благодійність".

  За його словами, наразі ці кошти будуть скеровуватись порівну трьом організаціям: "Народному тилу" – на підтримку родин загиблих армійців, "Повернись живим" – на підтримку армії, та "Таблеточки" – на допомогу дітям з онкологією.

  Як уточнив керівник "Нафтогазу", саме ці організації він обрав, оскільки впевнений, що гроші будуть використані прозоро та з користю. Але – залишає за собою право змінювати перелік та пропорцію розподілу.

  "Незмінним залишиться тільки відсоток від доходів до перерахування – 100%, про що обіцяю щонайменше раз на місяць звітувати на своїй ФБ-сторінці", – наголосив Коболєв.

  Окремо він звернув увагу, що вимагати від керівників інших держкомпаній такого ж рішення було б несправедливо, адже його ситуація є унікальною: "Я дійсно отримав значну суму бонусу після стягнення з "Газпрому" $2,1 млрд на користь "Нафтогазу". Тому вважаю, що можу собі це дозволити.

  ОНОВЛЕНО. Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв написав заяву про перерахування своєї зарплати благодійним організаціям. Про це Коболєв повідомив на своїй сторінці у Facebook, доклавши скан своєї заяви про перерахування.

  "Як і обіцяв, підписав заяву щодо перерахування 100% своєї зарплатні (включно з окладом, надбавками, преміями тощо) в Нафтогазі благодійним організаціям БФ "Народний тил - Реабілітація" на підтримку родин загиблих воїнів, МБФ "Повернись живим" – на підтримку армії та БФ "Таблеточки", на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями. Обіцяю звітувати щомісяця про перераховані суми", – йдеться у дописі.

  Попередній матеріал
  Трагедія у Дніпрі: 15-річна дівчина випала із балкона 11 поверху та загинула
  Наступний матеріал
  Грип набирає обертів: у Києві закрили на карантин 36 шкіл – перелік
  Loading...

  Коболєв озвучив собівартість видобутку природного газу "Нафтогазом"

  Брифінг голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва – відео

  Юні волонтери: школярі колядували всі свята, щоб допомогти незнайомому хлопчику

  Коболєв пропонує створити в Україні єдину базу споживачів газу: як це має працювати

  За яких умов "Нафтогаз" може переглянути транзитний позов до "Газпрому" – Коболєв

  Від 1 січня в Україні зросла мінімальна зарплата