Російські фейки, пропаганда
Російські фейки, пропаганда Depositphotos

Міноборони: Зникнення італійського фотографа на Донбасі – фейк

  Роберто Траван сам особисто зв’язався та повідомив, що він живий і здоровий, своєчасно повернувся з України додому в Італію

  У Міністерстві оборони України спростували фейк російських ЗМІ, про те, що на Донбасі зник італійський фоторепортер Роберто Травано. Про таке повідомили на сайті Міністерства.

  "За "дивним" збігом обставин, невдовзі після нашої публікації щодо нагороди, яку отримала фотографія загиблого на Донбасі старшого сержанта Збройних Сил України Кобченка С. Г., що була представлена італійським фоторепортером Роберто Траваном на розгляд Міжнародного конкурсу "Tokyo International Foto Awards", у пропагандистських ЗМІ країни-агресора піднялась хвиля фейкових новин стосовно, начебто, "зникнення" італійського фотографа "на українській частині Донбасу", – сказано в тексті повідомлення.

  Слід зазначити, що Роберто Траван сам особисто зв’язався з Міоборони та повідомив, що він живий і здоровий, своєчасно повернувся з України додому в Італію, щоб разом з родиною відсвяткувати Різдвяні та Новорічні свята.

  "Весь Донбас є українським! Водночас окремі його райони тимчасово окуповані Російською Федерацією, і саме з цих районів російські спецслужби підняли цю хвиля дезінформації, яку потім режим Путіна розповсюдив в своїх пропагандистських виданнях", – наголосили у прес-службі.

  У Міноборони додали, що щиро вдячні іноземним журналістам з багатьох країн, зокрема з Італії та інших країн, які останнім часом офіційно, з нашою підтримкою, відвідали район проведення операції Об’єднаних сил та мали можливість на власні очі побачити наслідки російської агресії проти України для доведення правдивої інформації європейській і світовій спільності.

  Попередній матеріал
  Російські силовики провели обшуки у 3-х будинках кримських татар
  Наступний матеріал
  Закон про згоду на секс: в Україні набули чинності зміни до кримінального кодексу – подробиці
  Loading...

  Минулого року СБУ заборонила в'їзд 157 росіянам

  Брифінг речника Міноборони України – відео

  Ситуація в зоні ООС: про що звітують у Міноборони – завершено

  Ситуація в зоні ООС: про що звітують у Міноборони – відео

  Доба в ООС: про що звітують у Міноборони – трансляція

  Доба в зоні ООС: про що звітують у Міноборони – відео