Гроші
Гроші vse.media

У Держстаті повідомили, на скільки зросли доходи українців за рік

  Читайте по-русски
  Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях

  У Державній службі статистики України зазначили, що доходи населення України за минулий рік зросли на 21,4% порівняно з 2017 роком, повідомили на сайті Держстату.

  За попередніми даними Держстату, протягом минулого року сукупні доходи населення Україні становили 3,2 трлн грн, що на 21,4% більше, ніж у 2017 році. У тому числі українці отримали 1,5 трлн грн заробітної плати (на 26,2% більше, ніж за 2017 рік), 565,2 млрд грн прибутків та змішаних доходів (на 18,3% більше), 82,6 млрд грн доходів від власності (на 5% більше), близько 1,05 трлн грн соціальної допомоги та інших поточних трансфертів (на 18% більше).

  Слід зазначити, що на придбання товарів та послуг у минулому році українці витратили 2,87 трлн грн (на 21,6% більше, ніж у 2017 році), на сплату поточних податків та трансфертів – 302,4 млрд грн (на 26,1% більше).

  У Держстаті додали, що дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

  Як повідомляв 5.UA, прожитковий мінімум в Україні 1 січня зріс на 76 гривень – до 1853 гривень. А до кінця 2019 року, згідно з держбюджетом, прожитковий мінімум має збільшитися на 250 гривень. Крім того, з 1 січня підвищилася і мінімальна зарплата українців.

  Попередній матеріал
  Геращенко підловила Зе-команду на некомпетентності: "Проект Порошенка про скасування е-декларацій для активістів уже у ВР"
  Наступний матеріал
  У КМДА запровадили новації, щоб скоротити черги в столичні дитячі садки

  Агресія Росії за 5 років забрала життя 13 тис. українців – Турчинов

  У Держстаті повідомили, де в Україні найбільше будують житла

  Стало відомо, як сильно скоротилося населення України за 2018 рік

  В Україні прискорилася інфляція – що здорожчало найбільше

  Де в Україні найбільше заробляють – Держстат

  У Держстаті розповіли, у яких галузях промисловості українці отримують найвищі зарплати