Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський відкриті джерела

На знак поваги до його виборців визнаємо Зеленського кандидатом у президенти – штаб Порошенка

  Читайте російською
  Головне, щоб країна побачила позицію обох кандидатів

  У штабі кандидата у Президенти Петра Порошенка офіційно назвали Зеленського кандидатом у президенти. Про таке заявив на брифінгу речника передвиборчого штабу Петра Порошенка Олега Медведєва у відповідь на умови Зеленського перед дебатами.

  Медвєдєв сказав: "Стадіон, так стадіон. Якщо Зеленському комфортніше на стадіоні чи в цирку, то ми на знак поваги до його виборців (ми на це готові – ред.). Ми ж визнаємо Зеленського кандидатом у президенти, переможцем першого туру. Порошенко вчора до нього звертався дуже шанобливо – Володимире Олександровичу. До нього ще ніхто ніколи так не звертався по телевізору. Готові з ним зустрічатися на всіх зручних для нього майданчиках. Головне, щоб країна побачила позицію обох кандидатів".

  За попередніми даними, дебати можуть відбутися 19 квітня, перед другим туром виборів, що пройде 21 квітня. При цьому в команді Порошенка заявили, що готові на дебати і 17 чи 18 квітня, тобто у зручний для Зеленського час. 

  Нагадаємо, вчора, 3 квітня 2019 року, кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати на НСК "Олімпійський" у Києві, хоча до того, саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Він також заявив, що погодиться на дебати тільки за певних умов: щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського".

  Як повідомляв 5.UA, чинний Президент України відповів Володимиру Зеленському на заклик провести дебати на НСК "Олімпійському".  "Стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", – сказав Порошенко. Також Президент наголосив: "Дебати – це не шоу. А моя країна ніколи не стане на коліна!"

  Попередній матеріал
  Забаганки кандидата Зе: у ВР підрахували, у скільки обійдуться держбюджету дебати на стадіоні
  Наступний матеріал
  Мінувальник автівки співробітника спецслужби помер у лікарні – ГПУ