Дмитро Чекалкін
Дмитро Чекалкін Програма Рандеву / 5 канал

Чекалкін про "згоду" Зеленського йти на дебати: "Він навмисне ставить такі умови, щоб зробити проведення дебатів неможливим"

Читайте по-русски
Зеленський зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського"

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" дипломат Дмитро Чекалкін прокоментував те, як Зеленський "погодився" на дебати, і те, в якій тональності це було зроблено.

"Я думаю, що Зеленський навмисне ставить такі умови, які важко буде виконати. Коли Президент публічно заявив, що Зеленський є маріонеткою Коломойського і є достатньо підстав, щоб таке стверджувати, то я не думаю, що Президент відмовиться від своїх слів. Тому це просто такий "фінт вухами", як то кажуть. Стратегія команди Зеленського – максимально ставити такі умови, які унеможливлюватимуть зрештою проведення самих дебатів. Тобто було передбачувано, що так буде", – зазначив Чекалкін.

Крім того, він додав: "Моє звернення, як довіреної особи Президента до потенційних виборців, які вагаються, – ви можете любити чи не любити Порошенка, але ви не можете відібрати майбутнє в наших дітей та онуків".

Він також сказав про стратегію команди чинного Президента перед другим туром виборів: "Я не бачу сенсу принципово змінювати щось, бо це буде певною мірою як зраджувати своїм принципам. Якщо є принципи армія-мова-віра, то вони і лишаються тими засадничими принципами, які оголосив Президент".

Нагадаємо, сьогодні раніше кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати на НСК "Олімпійський" у Києві, хоч до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також заявив, що погодиться на дебати тільки за певних умов: щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського".

Як повідомляв 5.UA, чинний Президент України відповів Володимиру Зеленському на заклик провести дебати на НСК "Олімпійському".  "Стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", – сказав Порошенко. Також глава держави наголосив: "Дебати – це не шоу. А моя країна ніколи не стане на коліна!"

Попередній матеріал
Свободу бранцям Кремля: рідний брат засудженого політв'язня Дудки пікетував російське посольство
Наступний матеріал
Вулиця Джона Маккейна з'явилася в столиці України