НСК 'Олімпійський'
НСК 'Олімпійський' Facebook/НСК \"Олімпійський\"

Агітація чи форма дебатування: у ЦВК прокоментували ситуацію із "Олімпійським" – включення

Читайте по-русски
Станом на 18-ту годину було опрацьовано 184 протоколи з мокрими печатками із 199

На заяви кандидатів у президенти щодо дебатів – вже відреагували у ЦВК. Там наразі продовжують приймати протоколи із мокрими печатками з усієї України. За перебігом подій стежить кореспондент "5 каналу" Анна Мірошниченко.

Ранком четверга в Центральній виборчій комісії заявили, що дебати на НСК "Олімпійський" – це ніщо інше, як передвиборча агітація, яка не визначена законом. А тому – фінансуватися ці дебати мають за рахунок передвиборчих штабів. Але вже по обіді у ЦВК додали, що вони можуть визначатися за законом і як форма дебатування.

"Закон про вибори Президента визначає дебати, з одного боку, як форму агітації, а з іншого боку – як специфічну форму, власне, дебатування. Відповідно до тієї ж самої 62 статті. Тому, наголошую, що це можуть бути як дві абсолютно різні форми, так і одна. Як одне, так і інше. Ще раз повторюю, офіційна позиція ЦВК буде, з нею можна буде ознайомитися на сайті", – заявив заступник голови ЦВК Євген Радченко.

Тож офіційну позицію Центрвиборчкому можна буде почути, вірогідно, лише після остаточного опрацювання всіх протоколів із мокрими печатками. Цей процес триває і понині – станом на 18-ту годину було опрацьовано 184 протоколи із 199.

Попередній матеріал
Нова "Вільха-М" збільшила вдвічі дальність ураження цілі – Турчинов
Наступний матеріал
"Ознака страху": в Порошенка заявили, що жодних політичних умов для проведення дебатів бути не може

Круглий стіл на тему: "Дебати кандидатів у президенти: чи потрібні виборцям і про що?" – відео

Чекалкін про "згоду" Зеленського йти на дебати: "Він навмисне ставить такі умови, щоб зробити проведення дебатів неможливим"

Суспільне вже почало перемовини щодо дебатів кандидатів у Президенти

"На зміну формату мають дати згоду 4 сторони": Суспільне готове провести дебати на "Олімпійському" за однієї умови (ОНОВЛЕНО)

"У нас є одна, але жорстка вимога": підрозділи МВС готові забезпечити охорону дебатів на "Олімпійському"

"Стадіон, так стадіон": Порошенко відповів Зеленському щодо дебатів на "Олімпійському"