www.rbc.ua/ukr

Суспільне вже почало перемовини щодо дебатів кандидатів у Президенти

Читайте по-русски
"Я б хотів зустріч провести у форматі 4 сторін. А саме: НСТУ, ЦВК і власне два штаби кандидатів", – Аласанія

Національне суспільне телебачення розпочало перемови щодо проведення дебатів двох кандидатів у Президенти у спорткомплексі "Олімпійський". Про це "5 каналу" повідомив Голова правління мовника Зураб Аласанія.

"Ми самі звертаємося. Я б хотів зустріч провести у форматі 4 сторін. А саме: НСТУ, ЦВК і власне два штаби кандидатів. Поки що маю відповідь від Кирила Тимошенка – це людина, яка очолює медійну частину штабу Зеленського. Чекаю від Медведєва або буду зв'язуватися з Ігорем Гринівим. І так само чекаємо від ЦВК, бо вони дораховують усі протоколи. Думаю, що ми від них теж отримаємо зв'язок. Думаю, що на завтра вже проведемо зустріч", – зазначив Аласанія.

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський оприлюднив відео, в якому погодився на дебати із чинним Президентом Петром Порошенком. Втім, висунув умови: політична дискусія має відбутися на столичному спорткомплексі "Олімпійський". З відповіддю чинний Президент не забарився. На дебати на стадіоні погодився, хоч і наголосив, що це порушує правила ведення теледебатів.

У прес-службі НСК "Олімпійський" заявили, що будь-яких офіційних заяв щодо проведення дебатів до них поки не надходило. Тож запрошення дискутувати на стадіон – винятково ініціатива Зеленського. Також наголосили, що "Олімпійський" – поза політикою і не бере участі у виборчих кампаніях кандидатів.

Попередній матеріал
MARUV заспівала на ювілеї скандального російського продюсера – відео
Наступний матеріал
Болт обігнав мототаксі: найшвидший спринтер світу знову перемагає

Чийгоз про участь одіозних ANNA MARIA в нацвідборі на "Євробачення": "На "Суспільному" є люди, які мають понести відповідальність"

Якщо переможе Росія, то Україна знову не поїде на "Євробачення" – подробиці від "Суспільного"

Україна може взагалі відмовитися від участі в "Євробаченні" – член правління НСТУ

СТБ має намір змінити правила нацвідбору на "Євробачення" – подробиці

Який контракт отримала MARUV і як вирішуватимуть долю України на "Євробаченні" – пояснення НСТУ

MARUV прокоментувала вимоги контракту "Суспільного"