Anna Maria, нацвідбір Євробачення-2019
Anna Maria, нацвідбір Євробачення-2019 фото UA:Перший

Чийгоз про участь одіозних ANNA MARIA в нацвідборі на "Євробачення": "На "Суспільному" є люди, які мають понести відповідальність"

Читайте по-русски
Україна могла б потрапити у великий казус на євромайданчиках

Про таке в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" сказав заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

 

"Я переконаний, що ті, хто несе відповідальність на "Суспільному телебаченні" та в журі, повинні були розуміти. Я думаю, вони все розуміють. Річ у тому, що йде спроба нівелювати все, що пов'язане з національними інтересами, з тим впливом війни на суспільство. Спроба нівелювати ці цінності призводить до того, що допускаються люди абсолютно безпринципні, безхребетні та більше того, на таких прикладах ми можемо потрапити у великий казус на таких євромайданчиках", – сказав Чийгоз.

"Представляти країну можна, коли ти з чимось не згоден, але в тебе болить за Україну і ти її любиш і цінуєш, як свою країну. Якщо твоя матір та батько зрадили країні і ти в принципі підтримуєш їхню позицію, то тут (на нацвідборі на "Євробачення" – ред.) намагатися маніпулювати тими обставинами... Тобто вийти на євромайданчики, а потім сказати, що Росія наш брат і так далі? Це нівелювання всіх тих наших завоювань", – наголосив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Він також наголосив, що тих, хто допустив дует ANNA MARIA та інших учасників, які наприклад, гастролювали в Росії, потрібно покарати. 

"На "Суспільному" є люди, які мають понести відповідальність, бо той скандал, який відбувся, він був уже на останньому етапі. І придумувати, що там якийсь додатковий договір треба підписувати, – це спроба свою провину перекласти або хоч трохи себе реабілітувати".

Про настрої серед населення у Криму дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як відомо, цього року на нацвідборі дуже гостро постало питання гастролей українських артистів у Росії. Потрапили у скандал дует ANNA MARIA. Після другого півфіналу вони дали інтерв'ю українському журналісту Роману Скрипіну, де відмовилися визнати агресію Росії проти України і окупацію Криму.

Попередній матеріал
У Маріуполі подорожчав проїзд: містяни протестують, перевізники пропонують альтернативу
Наступний матеріал
У Львові вшанували пам'ять генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича
Loading...