Вшанування пам'яті Шухевича у Львові
Вшанування пам'яті Шухевича у Львові 5 канал

У Львові вшанували пам'ять генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича

Читайте по-русски
Біля пам'ятника національному герою провели панахиду та громадське віче. До підніжжя меморіалу поклали квіти

Пам'ять генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича вшанували у Львові. У селі Білогорща зібралося понад людей. Саму тут рівно 69 років тому в бою з радянськими силовиками з Міністерства державної безпеки – загинув головнокомандувач Української повстанської армії.

Біля пам'ятника національному герою провели панахиду та громадське віче. До підніжжя меморіалу поклали квіти.

Роман Шухевич – одна з найвидатніших постатей національно-визвольного руху 30-50 років минулого століття, символ героїчної боротьби за незалежність та свободу України. Генерал-хорунжий УПА керував національно-визвольною боротьбою українського народу до останніх днів та віддав своє життя за вільну Україну.

"З іменем Степана Бандери і Романа Шухевича зараз на сході молода генерація націоналістів захищає Україну від московської навали. І на сході поміж бійців новітньої московсько-української війни ім'я Шухевича є знаменом боротьби і нескореності нашої держави", – наголошує  заступник голови резерву дивізії "Галичина" Василь Бучко.

"Це день, коли Роман Шухевич склав свою голову в боротьбі з Москвою. А сьогодні особливо, бо та боротьба продовжується. Із тим самим ворогом. І хоч інші вже взяли зброю в руки, але вони наслідують Романа Шухевича і тих, хто воював тоді", – зазначив син генерала-хорунжого Юрій Шухевич.

Попередній матеріал
Чийгоз про участь одіозних ANNA MARIA в нацвідборі на "Євробачення": "На "Суспільному" є люди, які мають понести відповідальність"
Наступний матеріал
Напекли більш як тисячу млинців: курсанти ДДУВС влаштували вихованцям інтернату свято