Суспільне мовлення rpr.org.ua

"Суспільне" запросило кандидатів у президенти на дебати

  Читайте по-русски
  Теле- та радіоканали Суспільного мовника не належать жодній політичній чи бізнес-групі

  Національна суспільна телерадіокомпанія України запрошує кандидатів на пост Президента України, що пройшли в другий тур виборів, для участі в дебатах. Про таке повідомили на сайті мовника.

  "Теле- та радіоканали Суспільного мовника не належать жодній політичній чи бізнес-групі, працюють винятково в інтересах українських громадян на кошти платників податків, тож можуть виступити майданчиком для незалежної дискусії кандидатів на рівних умовах", – йдеться у повідомлення.

  Там додали, що закон України "Про вибори Президента України" в статті 62 визначає процедуру й строки проведення передвиборчих теледебатів.

  "Зокрема, згідно із законом, такі дебати проводяться в останню п'ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю не менше ніж 60 хвилин та транслюються в ефірі національних Суспільних теле- та радіоканалу. Передвиборчі теледебати також можуть безкоштовно транслюватися іншими каналами мовлення", – наголосили в тексті.

  Там додали, що кандидати на пост Президента України беруть участь у теледебатах особисто. В разі відмови одного з кандидатів на пост Президента України взяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них – виділений для теледебатів час надається іншому кандидату на пост Президента України.

  "Суспільний мовник готовий до проведення теледебатів у визначеному законом порядку та надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів на пост Президента України", – підсумували у повідомленні.

  Попередній матеріал
  Вільно і на конкурентній основі: в ОБСЄ зробили заяву щодо Президентських виборів в Україні
  Наступний матеріал
  У Мін'юсті пояснили, чи треба повідомляти про зміну місця голосування перед 2-м туром
  Loading...

  Чийгоз про участь одіозних ANNA MARIA в нацвідборі на "Євробачення": "На "Суспільному" є люди, які мають понести відповідальність"

  MARUV прокоментувала вимоги контракту "Суспільного"

  "Проросійський слід": що відомо про соратника Аласанії Лієва

  Ми маємо не допустити інституційної кризи "Суспільного" – голова наглядової ради НСТУ

  По всій Україні відключили мовлення "UA:Перший" – Аласанія назвав причину

  Відключення "UA:ПЕРШИЙ" у регіонах: чому суспільний мовник заборгував десятки мільйонів