Зеленський
Зеленський Фото: Антикор

Ар'єв про вимоги Зеленського: "З мамою можна ходити в школу, а не в президенти"

  Читайте по-русски
  Є серйозні питання щодо "незалежності" обраної лабораторії, не кажучи вже про "арбітра"

  Народний депутат та голова делегації України в ПАРЄ Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook прокоментував постійно зростаючий список вимог команди кандидата в президенти України Володимира Зеленського до дебатів із чинним главою держави Петром Порошенком.

  "Незалежний" Eurolab, яким володіє критик Порошенка Пальчевський, який нещодавно казав, що Зеленський переможе в першому турі? "Незалежна" ведуча дебатів Тимошенко?:))) Довго креативили, але ні, стратили. З мамою можна ходити в школу, а не в президенти. Сподіваюся, після цього цирку почнеться серйозна розмова про бачення президентства. Якщо ні – назад у "Квартал", у спеціальність", – написав Ар'єв.

  Нагадаємо, Володимир Зеленський відмовився здавати аналізи в медпункті на стадіоні НАС "Олімпійський", який сам же запропонував як арену для дебатів, а хоче зробити це в клініці Eurolab. Засновником і президентом Eurolab є журналіст Андрій Пальчевський, який підтримав Зеленського на виборах.

  Пізніше фаворит виборів-2019 заявив, що згоден на участь у дебатах з Петром Порошенко, але запропонував запросити Юлію Тимошенко – як "незалежного арбітра і ведучого", щоб вона стала "гарантом чесних правил".

   

  Попередній матеріал
  Зеленський зажадав Тимошенко як "гаранта чесних правил" на дебатах
  Наступний матеріал
  У НАТО погодили пакет заходів на підтримку України та Грузії в Чорному морі – подробиці