Президент Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко president.gov.ua

Порошенко – Зеленському: Будьте мужиком – приходьте на дебати!

Читайте російською
Президент України закликав Зеленського не боятися, не шукати причин і ніким не прикриватися

Президент України відповів на чергову відеопретензію кандидата Володимира Зеленського на своїй сторінці у Facebook.

"Володимире Олександровичу, знову змушений спілкуватися з Вами через об'єктив, замість розмови віч-на-віч. Не бійтеся, дебати – це не страшно, це нормальна політична традиція. Не шукайте причин і не ставте умов. І ніким не прикривайтеся. Це – некрасиво. Будьте мужиком. Приходьте на дебати", – заявив Петро Порошенко.

"Стадіон, так стадіон. Я чекаю!" – наголосив він.

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться на дебати тільки за певних умов: щоб вони відбулись на стадіоні НСК "Олімпійський", щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського".

Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе", як у відповідь було знято ще одне відео, в якому кандидат Зеленьский озвучив ще одну вимогу його участі – зажадав зробити "гарантом чесних правил" на його дебатах із Петром Порошенком Юлію Тимошенко.

Попередній матеріал
Смерть під ногами: у Маріуполі навчали, як треба діяти при виявленні міни чи вибухівки
Наступний матеріал
Підготовка до дебатів: Зеленський прийшов здавати аналізи в приватній клініці – відео