Фото аналізів Зеленського
Фото аналізів Зеленського Facebook / Volodymyr Ariev

Аналізи в Зеленського брали 2 квітня, а сьогодні – шоу: Ар'єв опублікував докази

Читайте по-русски
Ця ганьба має закінчитися 21 квітня, написав нардеп

Фотодокази на своїй сторінці у Facebook оприлюднив народний депутат Володимир Ар'єв

"Друг і бізнес-партнер Владіміра Алєксандровіча так поспішав, що навіть забув змінити дату, яка доводить: Зеленський знову всіх здурив. Аналізи брали 2 квітня, а сьогодні шоу з актором-масажистом на колишньому мерседесі Коломойського. Весна прийшла і вони "намахали" разом", – написав нардеп.

"Ця ганьба має закінчитися 21 квітня раз і назавжди", – наголосив Ар'єв.

Також зверніть  увагу що, під результатами дослідження при однаковому прізвищі лікаря різні підписи.

аналізи Зеленського
аналізи Зеленського Facebook
аналізи Зеленського
аналізи Зеленського Facebook

Ар'єв також показав докази, що користувач видаляв фото і заливав нові. У Facebook є можливість переглядати історію редагування посту. Отже, на скріні добре видно, що пост Зеленського відредаговано – було видалене фото. 

Фото аналізів Зеленського
Фото аналізів ЗеленськогоFacebook / Volodymyr Ariev

Невідповідність дат і підписів на документах з результатами аналізів Зеленського помітили й інші користувачі мережі. Відповідний пост поширив також шеф-редактор новин Інформагенції "РБК-Україна":

Сам Зеленський прокоментував цю ситуацію як "прикрий казус".

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться тільки за певних умов: щоб дебати відбулися на стадіоні НСК "Олімпійський" і щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу, та зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського". Аналізи здали наразі і чинний Президент Петро Порошенко, і кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський

Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе!", як у відповідь було знято нове відео, в якому кандидат Зеленський озвучив ще одну вимогу його участі: зробити "гарантом чесних правил" під час дебатів Юлію Тимошенко.

Попередній матеріал
Наркотичних речовин у крові Зеленського не знайшли, або Як актор-лікар брав аналізи в актора-кандидата
Наступний матеріал
Супрун пояснила, як популізм впливає на відмову від щеплень
Loading...