Зеленський
Зеленський Еспресо ТВ

Команда Зеленського потрапила в пастку – Уколов

Читайте російською
У Зеленського розраховували, що Петро Порошенко не відповість після ролика Зеленського

Про таке в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" розповів політичний консультант Віктор Уколов. 

"Вони потрапили в пастку, бо вони розраховували, що Петро Олексійович не відповість і тоді вони будуть на коні, що сміливий Зеленський запросив. А їм треба було вийти із цієї ситуації, бо першим запросив Петро Порошенко 31 березня. І вони одразу почали, якщо говорити молодіжним сленгом, "з'їжджати з теми", розповідати, що і гастрольний графік заважає вийти на дебати, і вони не бачать доцільності. І тому готувався такий яскравий ролик, щоби Президент не погодився і тоді вони були б "на коні". Але Президент погодився, і раптом з'ясувалося, що вони не готові до цих дебатів. Не вони. Він", – сказав Уколов.

Читайте також: Політконсультант оцінив, скільки міг коштувати відеоролик Зеленського на НСК "Олімпійський"

І пояснив: "Тому що Зеленський не володіє повною мірою українською мовою і коли хвилюється, переходить на російську, він не володіє тематикою. Його коментарі дуже часто показували, що він не знає, що входить до повноважень Президента, що Президент, наприклад, не може призначити п'ять міністрів, як він говорив. Тобто Зеленський за досвідом не готовий виконувати ці функції (Президента – ред.). Причому в нас не мирний час, у нас йде війна".

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться тільки за певних умов: щоб дебати відбулися на стадіоні НСК "Олімпійський", щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу, і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського". Аналізи здали наразі і чинний Президент Петро Порошенко, і кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський

Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе!", як у відповідь було знято нове відео, в якому кандидат Зеленський озвучив ще одну вимогу його участі: зробити "гарантом чесних правил" під час дебатів Юлію Тимошенко.

Попередній матеріал
Майже 30 років забуття: київський музей "Печерська фортеця" збагатився новим об'єктом
Наступний матеріал
Політконсультант оцінив, скільки міг коштувати відеоролик Зеленського на НСК "Олімпійський"