НСК 'Олімпійський'
НСК 'Олімпійський' Facebook/НСК \"Олімпійський\"

Політконсультант оцінив, скільки міг коштувати відеоролик Зеленського на НСК "Олімпійський"

Читайте по-русски
По відеоролику видно, що використовувалася рухома камера та стабілізатор, тобто ролик дорогий

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" політичний консультант Віктор Уколов.

"Якщо ви передивитеся цей ролик ще раз, ви побачите, що там багато склейок, ви побачите рухому камеру, яка в одному місці використовувалася із таким стабілізатором. Оператори знають, про що я кажую. А в іншому місці, де була кругова панорама, найімовірніше, була прокладені рейки і ця кінокамера їхала на рейках. Тобто це досить дорогий ролик. Як людина, яка не один раз робила такі ролики, я б його оцінив десь у 250-260 тисяч гривень", – заявив Уколов.

"У відповідь Президент записав звернення, що він погоджується на дебати однією камерою, одним кадром. Просто вийшовши вночі після роботи біля адміністрації. І в цьому різні підходи", – зауважив політексперт.

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться тільки за певних умов: щоб дебати відбулися на стадіоні НСК "Олімпійський", щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу, і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського". Аналізи здали наразі і чинний Президент Петро Порошенко, і кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський

Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе!", як у відповідь було знято нове відео, в якому кандидат Зеленський озвучив ще одну вимогу його участі: зробити "гарантом чесних правил" під час дебатів Юлію Тимошенко.

Попередній матеріал
Команда Зеленського потрапила в пастку – Уколов
Наступний матеріал
Класична музика в стилі рок: молодий композитор, син загиблого АТОвця, дає благодійний концерт у Києві