україна єс саміт ZN.ua

"Не дамо перетворити нас на Росію": у Порошенка створили сайт, де українці можуть заявити про своє прагнення до ЄС і НАТО

  Читайте по-русски
  У нас вільна країна вільних людей і Україна такою має залишитися, наголосив Президент

  Чинний Президент України Петро Порошенко запропонував українцям заявити про своє прагнення до ЄС і НАТО. Про таке він сказав у відео, що опублікував на своїй сторінці у Facebook

  Президент сказав, що якщо ви підтримуєте курс України до Євросоюзу, то пропонує реєструватися на euua.org і запрошуй друзів.

  "Нас має бути більше. Ваша підтримка дуже потрібна, приєднуйтеся!" – сказав Президент.

  Своєю чергою віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook написала: "Якщо ти за ЄС і НАТО, нам потрібна твоя допомога!". 

  Президент також у відео зауважив: "Багато висловлюється проти мене в соцмережах та на телебаченні і біля урн для голосування також. Друзі, я всіх почув. І тих, хто голосував за мене, дуже дякую вам за це, і тих, хто підтримав інших кандидатів. Зробив висновки".

  Він наголосив: "У нас вільна країна вільних людей і Україна такою має залишитися. Якщо ми не дамо перетворити нас на Росію. Для цього потрібен сильний президент і Верховний Головнокомандувач. Сильний, а не слабак. Ми можемо дуже швидко просунутися до вільної Європи. Але ще швидше відкотитися під імперську Росію. Така загроза є – або/або".

  "Радує, що саме в ці дні зросла кількість людей, які хочуть допомогти. Реєструйтеся. Дзвоніть. Нас точно має бути більше. І ваша підтримка дуже потрібна саме зараз. Вибір 21 квітня – Європа чи Росія. Приєднуйтесь. Ходімо разом", – сказав Порошенко.

  Як повідомляв 5.UA, правління Ялтинської Європейської Стратегії (YES) запросило Порошенка на конференцію у вересні. 

  Попередній матеріал
  Справа Гандзюк: голова Херсонської ОДА Гордєєв написав заяву про відставку
  Наступний матеріал
  Порошенко хоче перезавантаження НАЗК і САП, а силовиків позбавити певних функцій – подробиці
  Loading...