Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський відкриті джерела

Порошенко прийде на дебати 19 квітня, навіть якщо Зеленський не з'явиться – Уколов

Читайте російською
Якщо Зеленський не прийде на дебати, то Порошенко звернеться безпосередньо до глядачів, сказав політконсультант

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" політичний консультант Віктор Уколов прокоментував думку про те, що люди нині очікують від Петра Порошенка визнання певних помилок за п'ять років, а також розповів, якою буде стратегія чинного Президента перед другим туром виборів.

"У своїй промові 31 березня, коли Порошенко вийшов у другий тур, він говорив про свої помилки і як він буде ці помилки усувати, якщо пройде у другий тур. Він говорив про свої і завертався до виборців, визнаючи їх. Власне, я думаю, що ніхто з українських президентів так багато не говорив про свої похибки, як Порошенко. Але ви праві в тому, що необхідно оголосити програму, чим буде відрізнятися Порошенко "2.0" від Порошенка "1.0", – сказав Уколов.

Він також додав: "Думаю, що Президент збирався це зробити на дебатах. Саме тому 31 березня він звернувся до Володимира Зеленського із закликом провести дебати. Думаю, тепер, після того, коли ми побачили, що Володимир Зеленський злякався і втікає від дебатів, вигадуючи різноманітні причини, була переглянута політика з боку Президента і можливо, він звернеться до народу безпосередньо".

Уколов також наголосив, що дебати відбудуться, навіть якщо Зеленський на них не прийде.

"Між іншим, дебати все одно відбудуться, прийде Зеленський, чи не прийде. Звісно, Петро Порошенко прийде на дебати 19 квітня за два дні до виборів. Це стаття 62 "Закону про вибори". Петро Олексійович прийде на дебати, якщо не буде там Зеленського, як свого час не прийшов Янукович на дебати із Тимошенко. Президент звертатиметеся безпосередньо до глядачів".

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться тільки за певних умов: щоб дебати відбулися на стадіоні НСК "Олімпійський", щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу, і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського". Аналізи здали наразі і чинний Президент Петро Порошенко, і кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський

Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе!", як у відповідь було знято нове відео, в якому кандидат Зеленський озвучив ще одну вимогу його участі: зробити "гарантом чесних правил" під час дебатів Юлію Тимошенко.

Попередній матеріал
"Точно, не нудна робота": криміналісти розповідають підліткам, як розкривають злочини – сюжет
Наступний матеріал
Майже 30 років забуття: київський музей "Печерська фортеця" збагатився новим об'єктом