Правління Ялтинської Європейської Стратегії (YES) запросило Порошенка на конференцію у вересні
Правління Ялтинської Європейської Стратегії (YES) запросило Порошенка на конференцію у вересні president.gov.ua

Правління Ялтинської Європейської Стратегії (YES) запросило Порошенка на конференцію у вересні – подробиці

Читайте російською
Україна досягла в реформах набагато більшого за останні роки, ніж за всю свою історію незалежності, наголосили на зустрічі представники YES

Президент України у Києві зустрівся з правлінням Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Під час зустрічі члени правління YES відзначили проведення чесних та прозорих виборів Президента України та наголосили, що вони відбуваються у повній відповідності до виборчих стандартів БДІП/ОБСЄ. Крім того Порошенка запросили взяти участь у вересневій конференції YES. Про таке йдеться на сайті АП.

В центрі уваги була саме тема виборів в Україні. Президент підкреслив, що ці вибори є надзвичайно важливими для України, оскільки мова йде про незалежність та суверенітет нашої держави.

"Ці вибори є життєво важливими  для нашої країни. Україна бореться за свій суверенітет і незалежність в умовах російської агресії і втручання держави-агресора в хід виборчої кампанії", – розповів Порошенко. Він підкреслив, що критично важливим є продовження реформ на шляху до повноцінного членства в НАТО та майбутнього членства в Європейському Союзі.

Крім того, Порошенко підкреслив, що попри постійне агресивне втручання Росії, Україні вдалося забезпечити чесні вибори без російських спостерігачів, які "зазвичай готують свої звіти ще до дня голосування".

Обговорили також важливість виборів в Україні не тільки для українців, а й для всієї Європи, її безпеки та розвитку. Окремо було обговорено питання координації спільних дій щодо протидії російському втручанню у виборчий процес в Україні.

Крім того, екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен відзначив високий рівень демократії, яку продемонструвала Україна під час виборів Президента та привітав Порошенка з успішним впровадженням реформ в Україні.

"Я хочу привітати з вільними і чесними виборами, що є надзвичайно важливим для поваги Україні в світі. Але я також хочу привітати Вас, пане Президенте, з реформами, які були впроваджені протягом останніх чотирьох-п'яти років. Нам треба чітко усвідомити, що Україна досягла в реформах набагато більшого за останні роки, ніж за всю свою історію незалежності", – наголосив Расмуссен та озвучив сподівання, що Порошенко продовжить свій шлях реформ задля приєднання України до НАТО та ЄС.

А прем'єр-міністр Швеції (1991-1994), Міністр закордонних справ Швеції (2006-2014) Карл Більдт відзначив високий рівень організації виборчого процесу та привітав Президента України з демократичними виборами, перший тур яких відбувся 31 березня поточного року.

"Ці вибори були чесні і абсолютно вільні. Ми добре пам'ятаємо часи, п'ять років тому, коли Україна була близька до політичного, військового та фінансового колапсу", – зауважив Більдт.

Як повідомляв 5.UA, канцлер Німеччини Ангела Меркель запросила Порошенка на зустріч до Берліна

Дивіться також фотогалерею за темою:

19-й саміт Україна-ЄС: Як Порошенко з Туском і Юнкером зустрічався – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Як РФ розкручує українські "сварки" у західних ЗМІ – Кулеба розповів
Наступний матеріал
Справа Гандзюк: голова Херсонської ОДА Гордєєв написав заяву про відставку