ipress.ua

Порошенко хоче перезавантаження НАЗК і САП, а силовиків позбавити певних функцій – подробиці

  Читайте російською
  Антикорупційні судді будуть призначені президентом у найближчі кілька днів, сказав Президент

  Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність "перезавантажити" НАЗК та САП, позбавити СБУ та інші правоохоронні органи функцій економічних розслідувань та необхідність створення нової служби фінансових розслідувань. Про це Глава держави заявив 6 квітня під час зустрічі з представниками громадських організацій, повідомила виконавчий директор "Центру протидії корупції" Дар'я Каленюк на своїй сторінці у Facebook.

  "Порошенко підтримує необхідність перезавантажити НАЗК та САП. Найближчим часом від імені коаліції громадських організацій ми надішлемо президенту тексти законопроектів з нашим баченням такого перезавантаження", – повідомила Каленюк. 

  При цьому, за її словами, щодо роботи НАБУ Порошенко заявив, що підтримує главу Бюро Артема Ситника, "хоча має зауваження щодо роботи органу". 

  "Антикорупційні судді будуть призначені президентом у найближчі кілька днів. ... Обговорювали також кадрові питання щодо Семочка та Демчини. Президент розуміє токсичність цих людей на їх посадах", – додала Каленюк. 

  Також, за її словами, президент виступає за позбавлення СБУ та інших правоохоронних органів, зокрема поліції, функцій економічних розслідувань шляхом створення нової служби фінансових розслідувань – Нацбюро фінансових розслідувань. Як наголосила Каленюк, процедура відбору керівника такого бюро мала би відбуватися із залученням міжнародних експертів за прикладом відбору суддів Антикорупційного суду. 

  Активістка також написала, що на питання, чи має Порошенко "план "Б", якщо програє у другому турі президентських виборів, він заявив: "У мене зараз є лише план "А". 

  Попередній матеріал
  "Був спланований вогневий наліт з АГС": бійці ООС розповіли про загострення на Маріупольському напрямку
  Наступний матеріал
  Ворог 14 разів обстріляв позиції сил ООС – двоє українських армійців загинули