Харчування українських військових
Харчування українських військових Facebook / Петро Порошенко

Міноборони офіційно повідомило, що не може організувати харчування військових по-новому

  Читайте по-русски
  Армії не змогла утримувати штатних кухарів у частинах

  Незважаючи на заяви про перехід усіх бойових частин ЗСУ на нову систему харчування, сьогодні Міністерство оборони офіційно повідомило, що не може організувати харчування військових по-новому. Про це йдеться в матеріалі Ukrainian Military Pages.

  "Керівництвом Міністерства оборони і командуванням ЗС України було прийнято рішення щодо переведення на систему харчування за Каталогом певної кількості військових частин. Всі інші харчуються з використанням аутсорсингу. Це система, яка передбачає повний цикл дій суб'єкта господарювання від закупівлі продуктів до подачі готової їжі на стіл", – повідомила прессекретарка міністра оборони Світлана Павловська.

  Проблемою, яка несподівано з'явилася після попередніх доповідей про успіхи, виявилася нездатність армії утримувати штатних кухарів у частинах. Замість цього Міноборони вирішило й надалі платити гроші за приготування їжі та зберігання продуктів комерційним фірмам, які фактично неможливо контролювати, що і стало причиною ініціювання реформи в 2015 році.

  "Суб'єкт господарювання лише закуповує продукти харчування і доставляє їх на місце. Решта заходів, зокрема зі зберігання, приготування та подачі на стіл забезпечуються особовим складом відповідної служби військових частин. Цей штат становить кілька тисяч осіб у військах і на даний момент, в умовах збройного протистояння, відсутня можливість виділяти таку кількість штатних посад для сфери обслуговування", – заявили в Міноборони.

  Як повідомляв 5.UA, усі бойові частини Збройних сил України з 1 березня перейшли на нову систему харчування за каталогом, який містить понад 400 найменувань продуктів. 

  Попередній матеріал
  Українська експедиція не змогла дістатися Антарктиди через карантин
  Наступний матеріал
  У Харківській області вирішили задіяти режим надзвичайної ситуації
  Loading...

  МОЗ рекомендує обмежити роботу громадського харчування через COVID-19

  Реформа харчування в ЗСУ: після пів року судів військові частини таки перевели на нову систему

  "Навігатор по етикетках": як львівських школярів вчать здоровому харчуванню – сюжет

  Чверть шкільних раціонів не відповідає нормам – Держпродспоживслужба

  Різдвяна кутя: скільки коштує головна страва Святвечора на київських ринках

  Стрес і головний біль: коли чекати на магнітні бурі в жовтні – дати