Зайва вага, схуднення

Як схуднути без підрахунку калорій – британські дієтологи

Shutterstock

Прості, але ефективні поради фахівців

Після зимових свят для багатьох буде актуальним як ніколи питання схуднення. Але скидати зайві кілограми – не найпростіше завдання.

Старший дієтолог Національної служби охорони здоров'я Великої Британії Тамара Вілнер розповіла, як схуднути без особливих обмежень у їжі. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

За словами нутриціолога, у довгостроковій перспективі підрахунок калорій взагалі не працює. Це стає "замкненим зачаклованим колом". Адже, як тільки людина припиняє підрахунок калорій, вага повертається зі швидкістю світла.

Вілнер підкреслила, що сувора дієта призводить до відчуття голоду та роздратування. В результаті людина перестає стримувати себе і знову повніє.

Окрім того, суворі дієти негативно впливають на метаболізм, що призводить до накопичення непотрібного жиру.

Для того, щоб привести себе у форму і при цьому не обмежувати себе в харчуванні, потрібно споживати цільні продукти та страви зі збалансованим вмістом білка та корисних жирів, які забезпечують тривале відчуття насичення.

Читайте також: Як отримати сталевий прес за 14 днів

Також не варто розділяти їжу на "хорошу" і "погану". Дозволяйте собі їсти все, що подобається, але в обмежених кількостях. Також старайтеся, щоб відсоток корисних продуктів був більшим.

Вілнер радить скоротити споживання рафінованих вуглеводів. Це зменшить потяг до солодкого та знизить ризик розвитку діабету другого типу.

Ще один важливий момент: щоб схуднути, треба добре спати і знизити рівень стресу. Це складно, але позитивний результат буде помітний не лише у зменшенні кілограмів, а й у покращенні роботи всього організму та якості життя в цілому.

І, звичайно ж, не забувайте про фізичні вправи і частіше рухайтеся.

Раніше "Дивогляд" розповідав про три поширених міфи, які не допоможуть отримати фігуру мрії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ