Наталі Картер

Британка усього за 9 місяців схудла на 54 кг – як їй це вдалося (фото)

Yorkshire Post

Жінка притримувалася двох правил

У Великій Британії 40-річна Наталі Картер змогла позбутися від 54 зайвих кілограмів за 9 місяців після того, коли побачила себе на фото та вирішила радикально змінити своє життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Yorkshire Post.

У 2020 році на Різдво жінка придбала собі та сину однакові червоні піжами, в яких вони сфотографувалися.

"Я була дуже засмучена, коли побачила цю фотографію. Я виглядала просто величезною"

Наталі Картер
Наталі Картер
Фото: Yorkshire Post

Картер усвідомлювала, що її зовнішній вигляд і вага, яка становила 128 кг, спричинені вживанням шкідливої їжі. Саме тому вона відмовилася від останньої і перейшла до комплексного режиму харчування, в якому вона врахувала всі необхідні білки, жири та вуглеводи. Окрім дієти, Наталі гуляла на свіжому повітрі та намагалася робити 10 тис кроків щодня.

"Це було дуже складно. Утім, я склала список причин, чому вирішила схуднути. Кожного разу, коли хотіла об'їстися шоколадом чи піцою, постійно його перечитувала"

Вже за місяць жінка позбулася 6 кг, а за 9 місяців – 54 кг. Тепер її життя докорінно змінилося.

"Я хочу спілкуватися, красиво одягатися і святкувати з людьми, яких люблю. Цього року не буду ухилятися від фотоапарата і з нетерпінням чекаю на щасливі спогади"

Наталі Картер
Наталі Картер
Фото: Yorkshire Post

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як жінка відмовилася від однієї звички та схудла на 36 кг за рік.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ