Радість

Літній набряк: чому виникає та як із ним боротися – поради

Shutterstock

Однією з популярних проблем, із якою людина зустрічається влітку є набряк.

Що саме призводить до скупчення рідини в організмі людини і як позбутися її розповідає "Дивогляд" із посиланням на Instagram Євгенії Самойлової

Дивно, але першою причиною накопичення в організмі людини рідини є її недостатнє споживання. Якщо ви регулярно не дотримуєтеся своєї норми води, то ваш організм звикає до цього і починає робити запаси. Саме тому важливо стежити за своїм водним балансом і вживати воду відповідно до потреб організма.

Читайте також: Не 2 літри: як визначити свою денну норму води.

Також шкідливим є й надмірне вживання води. Звичайно, влітку наш організм як ніколи потребує зволоження. Із потом ми втрачаємо воду і повинні поповнювати запаси. Але, варто не перестаратися, оскільки велика кількість рідини призведе до навантаження нирок і набряку.

Значення має й ваш спосіб життя. Зазвичай, людина, яка більшу частину дня сидить за комп'ютером, або просто лежить, на 60% частіше стикається з набряками. У цьому випадку бажано щогодини робити перерви та розминатися. 

Важливу роль грає й тривалість вашого сну. Якщо ви лягаєте спати близько 23 години та прокидаєтесь о 6 – ви встигаєте відпочити. Якщо тривалість сну становить менше 7-8 годин – ви ризикуєте спровокувати порушення у роботі організму. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як визначити, чи достатньо ви спите.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше