'Північний потік-2'
"Північний потік-2"
UA.News

У Німеччині розпочали будувати ділянку "Північного потоку-2" – ЗМІ

  Крім Німеччини будівництво 1200-кілометрового газопроводу схвалила Фінляндія, але дозволи від Швеції, Росії та Данії на реалізацію проекту вартістю 9 млрд євро ще не отримані

  У Німеччині розпочали будівництво ділянки спірного газопроводу "Північний потік-2". Про це заявив представник "дочки Газпрому" – компанії Nord Stream в інтерв'ю агентству dpa у четвер, 3 травня, повідомляє DW.

  "На наземному стикувальному пункті майбутнього газопроводу в місті Лубмін у федеральній землі Мекленбург – Передня Померанія на площі близько шести гектарів розпочаті роботи з викопування котловану і закладки фундаменту для газової приймальні станції, а також будівлі техобслуговування", – зазначено в повідомленні.

  За словами представника компанії, роботи ведуться відповідно до встановленого графіку. Зазначається, що крім Німеччини будівництво 1200-кілометрового газопроводу схвалила Фінляндія, але дозволи від Швеції, Росії та Данії на реалізацію проекту вартістю 9 млрд євро ще не отримані. Крім того, у Німеччині екологічна організація Nabu оскаржує в суді виданий владою дозвіл на будівництво ділянки газопроводу в прибережних водах.

  "Ми переконані, що отримаємо всі відповідні дозволи", – наголосив представник Nord Stream.

  У Данії ділянку "Північного потоку-2" передбачається прокласти паралельно з уже існуючою гілкою першого "Північного потоку" на південь від острова Борнхольм у 12-мильній морській зоні. У Nord Stream переконані, що дозвіл данської влади на прокладку другої "труби" буде отримано, проте розробляють і альтернативні маршрути в обхід цієї 12-мильної зони на випадок непередбачених ускладнень.

  Як повідомляв 5.UA, реалізація проекту "Північний потік-2" (Nord Stream 2) покращить економічний стан Росії, а відтак – дасть їй можливість і надалі загострювати конфлікт на Донбасі. 

  Попередній матеріал
  Росія почала жорстку політику затримання та огляду суден, що прямують до України – ДПСУ
  Наступний матеріал
  Одна з останніх: опубліковано статтю Стівена Гокінга про паралельні всесвіти

  Росія не обійдеться без української ГТС – Президент

  "Безпечне майбутнє в умовах агресії РФ неможливе": всі деталі з безпекового форуму в Києві

  Фінляндія дала всі дозволи на будівництво скандального "Північного потоку-2"

  Договір про дружбу з РФ, співпраця з СНД та "Nord Stream-2": головне з безпекового форуму в Києві

  "Північний потік-2": як відповіли Порошенку в Німеччині та чим аргументували власну прихильність до РФ

  "Що відбувається?": Трамп про підтримку "Північного потоку-2" в Європі